Komentari na tekst: 15 ozbiljnih minuta Amerikancima dovoljno

12
Pristupio: 12.06.2009.
Poruka: 210
28. kolovoza 2010. u 22:44
Nije bilo sve tako crno i nije Vrankovic jedini krivac za ovaj poraz, usudio bih se reci da je on najmanje kriv. Igralo se kako se i treba igrati protiv Amerikanaca - spustanje lopte na Tomica da se iskoristi njegova visina, oprezna, koncentrirana igra u napadu bez srljanja sa sigurnim dodavanjima (imali smo samo 12 izgubljenih lopti (sto je protiv SAD-a odlicno), a vecinu ih je Tomic izgubio zbog svojih slabasnih rucica - inace je dobro igrao, Chandleru je dao par kosarkaskih lekcija), zona u obrani je trebala sprijeciti prodore amer. igraca, koji su njihovo glavno oruzje... nazalost danas im je sut (trica) bio nevjerojatan.
Najveci problem je bio u glavama nasih igraca koji su se jednostavno prepali Amerikanaca i ukocili; Ukic je, pak, imao potrebu nesto dokazivati pa je izvodio gluposti na terenu.
Takodjer, raspali smo se kad je prva petorka napustila teren (2. cetvrtina), Vrankovic ih je htio odmorit, ali zamjene su potpuno podbacile...
Pristupio: 30.03.2010.
Poruka: 5.978
28. kolovoza 2010. u 22:57
marko30 je napisao/la:
Vrankovic je 0 od trenera. Priprema utakmice katastrofa. Ameri naprave 20 razlike u par min, ukic baca trice sa 10 m a on ni ne trepne. E da nam je peras na klupi.. Potpisujem!
Vidi cijeli citat

Ne zaboravi Kusa.Bilo je -4 kad je on uša,i za 3 minute koje je on provea u igri,već oni došli na -17.

Pristupio: 15.05.2010.
Poruka: 43
29. kolovoza 2010. u 00:38
Bcrog i hyper-white....potpuno se slažem s vašim komentarima. To je to
Poruka: 43
29. kolovoza 2010. u 00:41
i još nešto zaboravih.  Jedna dobra stvar!!!!!!!

IMAMO NAPOKON PRAVU TRICU. IMAMO BOGDANOVIĆA!!!!!!!.......nema više rozića :))))))))
Pristupio: 11.08.2010.
Poruka: 3
29. kolovoza 2010. u 02:16
Evo, pogledao sam i snimku.

Slažem se s prethodnim komentarima da je utakmica poprilično slabo pripremljena. Još je rano da budem oštar prema Joki, ali nije mi se dosta stvari svidilo danas...
U prvoj četvrtini kad smo zaigrali zonu imali smo nekoliko obranjenih napada zaredom. Očito je bilo da Ameri kašljucaju kad im se lupi zona. Kad smo se u drugoj četvrtini vratili na zonu bilo je već više od -15 (a i onda smo obraniili par napada). Ameri i kad  nešto uspiju promašiti uvijek idu barem sa dva igrača po loptu i činilo mi se da smo imali problema da pokupimo te skokove. Jasno da ih je teško graditi, samo se nadam da skok u obrani neće biti problem. Interesira me još u idućim utakmicama kako će izgledati obrana picka. Ameri su uglavnom igrali jedan na jedan pa baš i nismo imali prilike vidjeti kako je Joke sredio taj dio igre. Tu je tradicionalno škripalo. O napadu ne bi ništa za sad...Samo mi je malo žao da nije bilo koncentracije da se zabije većina zicera jer bi rezultat bio mnooooogo povoljniji. Svaki fulan zicer uredno je kažnjen...često i trojkom.
Uglavnom, ostaje dojam da smo se predali bez borbe. Nadam se da to nije bilo kalkuliranje jer stvarno ne volim takve ekipe. Mislim da Amerikanci nisu zreli za osvajanje zlata. Čak smatram da im je ovo najlošija ekipa koju su ikad poslali (a da igraju NBA igrači). Zona im još uvijek stvara probleme. Na klasičnu 2-3 možda i imaju koji set riješenja, ali očito da kad se malo promijeni zona dolazi do zastoja. Sve su to odlični igrači kod Amerikanaca, ali ipak mislim da bi bila velika šteta za košarku i istinite ljubitelje prave košarke da ovakva ekipa osvoji zlato. Sorry ljubiteljima NBA, ali ovi momci me zbilja nisu oduševili košarkom...možda kojim zakucavanjem, ali košarkom ne...
Mihalj
Mihalj
Dokazano ovisan
Pristupio: 30.08.2006.
Poruka: 13.286
29. kolovoza 2010. u 03:52
a što reći kad ovi naši govore kak se ništa osim časnog poraza nije moglo očekivati.. mislim jesu ameri jaki al mi se ne čini da su neki bauk a s pristupom ionak ćemo izgubit ne možeš daleko. ovi naši ko da su nakon 1. četvrtine rekli ajd odigrali smo dobro idemo sad izgubit.