Komentari na tekst: Argentina šokirala domaćina turnira

Pristupio: 22.07.2010.
Poruka: 902
18. siječnja 2011. u 22:24
Gledao sam utakmicu i pobjeda je apsolutno zaslužena,vratar je Schulz je čuda skidao a Argentincima je svašta ulazilo
markoli
markoli
Moderator
Pristupio: 08.08.2009.
Poruka: 17.202
18. siječnja 2011. u 22:30
odlično za nas.. gledao sam zadnjih 15-20 minuta i mogu reć da su jako brzi argentinci i obranu igraju dosta agresivno.. nisu loši..
"A winner is someone who recognizes his God-given talents, works his tail off to develop them into skills, and uses these skills to accomplish his goals." - Larry Bird
Pristupio: 16.01.2011.
Poruka: 328
18. siječnja 2011. u 22:32
A Austrija gazi Island na poluvremenu, jedino Francuzi, Španjolci i mi maksimalni.......sto na sat protiv Srbije....biće sve u redu
ALGHAZANTH
ALGHAZANTH
Potencijal za velika djela
Pristupio: 06.01.2010.
Poruka: 2.156
18. siječnja 2011. u 22:33
Iznenađenje? Samo za one koji nisu gledali utakmicu. Ja sam na satelitu gledao 2. poluvrijeme i mogu reći da je pobjeda Argentine i više nego zaslužena. Šveđani su bili potpuno nemoćni a to govori i podatak da su u prvih 10 minuta nastavka dali samo 1 gol. Na kraju susreta su se Argentinci veselili kao da su osvojili prvenstvo jer nisu mogli vjerovati da su dobili. U drugom krugu Hrvatska mora jako ozbiljno igrati protiv njih jer su i više nego opasni.
Poruka: 902
18. siječnja 2011. u 22:34
Mark Arm je napisao/la:
Vidi cijeli citat

Evo Island u 10 minuta skinuo minus 5 i mislim da će sad tekma ić u samo jednom pravcu a stopostotni su i Poljaci i Danci
[uredio markec09 - 18. siječnja 2011. u 22:40]
Pristupio: 31.01.2010.
Poruka: 969
18. siječnja 2011. u 23:05
meni od pocetka nije bilo jasno zasto svi guraju Svedane ka favorite kad je jasno da se radi o prosjecnoj ekipi
Pristupio: 17.01.2011.
Poruka: 51
šveđani od početka turnira igraju u nekom grču..koreju su dugo lomili sad poraz..
Pristupio: 23.01.2010.
Poruka: 2.703
18. siječnja 2011. u 23:16
ovi Šveđani nemaju baš neku posebnu klasu ni kvalitetu,to što ih neki forsiraju i stavljaju u krug favoriti za zlato,to je isključivao zato što su domaćini!ja sam uvjeren i siguran da će mo mi uzeti 4 boda,i zato molim boga da Švedska tuče Poljsku,i bude prva u toj grupi!!
Pristupio: 26.11.2010.
Poruka: 774
18. siječnja 2011. u 23:18
a sramote.......
Nedaj bože da Švedska bude druga,onda bismo mi išli u prvom kolu nove grupe na njih,nije me strah njih igrački,ali jest me strah sudaca.Jer jako dobro se sjećam,sramote iz finala EP 2002,kad su Nijemcima,suci ukrali zlato,kao i Eura 2000 kod nas,kad su suci priznavali Wislanderu neragularne golove,i Rusima ukrali zlato!!!