Komentari na tekst: Buntić predvodio Hrvatsku do slavlja nad Švedskom vrijednog četiri boda za drugi krug

narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 24.660
17. siječnja 2014. u 19:47
kakva tvrda utakmica. Prgavi, borbeni i lukavi Kauboji upljenili vrijedan skalp, poslali jasnu poruku rukometnom svijetu i fino sebi i navijačima pokazali da se ne boje ući hrabro u sve nevolje. Man of the Match? Nema problema: Buntić sjajan, Dule =Dirigent, Mirko skidao nekoliko važnih lopti. Ali jeste vidjeli koji je rusvaj stvorio Vori: iznudio 3 sedmeraca, 4 minute isključenja i s time totalno uplašio švedsku obranu - i još zabio. Skidam kapu ovakvom Džombovluku!
[uredio narada108 - 17. siječnja 2014. u 20:20]
Pristupio: 21.09.2011.
Poruka: 172
samo cu nesto reci: Statistika je ko bikini,puno otkriva ali ne pokazuje sve :D :D :D Nema veceg kralja od Draga :D
Pristupio: 03.07.2010.
Poruka: 349
17. siječnja 2014. u 19:49
Od svega su me najviše naživcirale zadnje dvije minute, 24-21, igrač više, i dopustimo Šveđanima da 10 sekundi prije kraja dođu na 24-23. I onda umjesto da sačuvamo loptu odemo pucat na gol 5-6 sekundi prije kraja, a da je golman skinuo i bacio loptu u kontru bilo bi veselo... Jako neozbiljno.
17. siječnja 2014. u 19:52
ne može bez infarktne završnice, ali svaka čast, naši su prelomili susret kad je najviše trebalo...idemo dalje!
ide, napada, ne boji se poraza, peče se prasac za nk vatrogasac!
Pristupio: 29.05.2012.
Poruka: 124
17. siječnja 2014. u 19:53
Ovo su najslađe pobjede,slažem se da trebamo popraviti igru ali i to će doći kako EP bude odmicalo,samo da svi budu zdravi i sve će biti super!!Ljubim vam zlatne ruke momci,nadam se Francuzima u nedjelju,onda Rusi u utorak i Poljaci u četvrtak.
Pristupio: 16.09.2013.
Poruka: 328
17. siječnja 2014. u 19:57
jo.tsonga je napisao/la:
Vidi cijeli citat

nemoj me nasmijavat...
kad ti se otvori prazan put do gola za šut, iskoristiš ga.. koliko god bilo do kraja...

a ono što su švedi  zabilli iz one kontre+amerikanca se ne viđa baš često...

Pristupio: 05.09.2011.
Poruka: 50
17. siječnja 2014. u 20:00
cestitki iz makedonije,ali zasto toliko vrsite pritisok igracima kad se trude toliko,jel niste samo vi,tu su i danci,spanjolci i francuzi i ako ne osvoe vasi igraci zlato nista strasno za zlato treba imati puno srece,ali mislim da lako osvajate minimum srebro al zelim vam malo srece pa i zlato
narada108
narada108
17. siječnja 2014. u 20:03
hrvatska dijaspora iz valjda sjeverne Njemačke, Danske i Švedske fino napravila crveno-bjeli kontrast prema plavo-žutom moru i dali našoj ekipi još jedan motiv za borbu do kraja.
Poruka: 349
17. siječnja 2014. u 20:05
Sht je napisao/la:

Tebi su ono bile profesionalno odigrane 2 minute s naše strane?
A za tu logiku da pucaš kad ti se otvori stvarno ne znam što da ti kažem... AJmo ovako, opcija 1 - zadržati loptu; vjerojatnost pobjede je 100%. Opcija 2 - zapucati na gol; vjerojatnost pobjede sigurno nije 100%. Koju opciju biraš?
I nije bitno što se ta švedska akcija ne viđa često, možda se ne bi ni dogodila da smo ozbiljnije odigrali do kraja.