Komentari na tekst: Cedevita kroz veliku dramu u Zaragozi pobjedom potvrdila prolazak u osminu finala Eurokupa

12
Pristupio: 23.04.2013.
Poruka: 376
05. veljače 2015. u 00:05
Prošle godine Cedevita je u završnici utakmice gubila, ove godine dobiva. To je iskustvo igranja u Europi.
Pristupio: 25.05.2011.
Poruka: 6.704
05. veljače 2015. u 00:07
Svaka čast na pobjedi dečkima i još jednom na drami s happy endom. Repeša bi trebao patentirati ove posljednje napade, protiv Rome je uspješno izveden "Prošlogodišnji specijal", sad opet dobro osmišljena završnica iako su tu kumovali i loše postavljeni igrači Zaragoze. Čestitke na prolazu i sretno dalje u ovom natjecanju :)
Pristupio: 01.09.2013.
Poruka: 616
05. veljače 2015. u 00:49
hvaaaala bogu! sad neopterećeni napasti prvo mjesto u skupini, očekujem laganu pobjedu protiv rusa. idemo probat poboljšat ono treće mjesto
narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 24.696
05. veljače 2015. u 02:19
Koja luda utakmica. Ma da sam je samo mogao pratitii preko live-tickera na službenoj stranici Evrollige, vidjelo se je da je tu bilo svega i svačega. Nakon onih +17 za Cedevitu je bilo vrlo teško pomisliti da će im Zaragoza vratiti sa istom mjerom, ostavši goste 5 i pol min. bez koša. Festival izgubljenih lopti, i kad sam već pomislio da će Babić postati tragičar sa tim srljanjem (već sam bio psovao trenera zašto ga je uopće uveo, a nisam bio realizirao da je Gordić još više srljao) - kad ono: koš Babić, kod 5 sek.. Dobra tekma, još kad se uzme u obzir da je omladinska radna akcija Karlo i Marko fino pomagala, i da su dosta bili oslabljeni zbog ozljeda.
pikepiletina
Mali dioničar
Pristupio: 06.08.2011.
Poruka: 9.828
05. veljače 2015. u 02:31
Repeša je otac ove pobjede. da je kojim slučajem zvao time out onih desetak sekundi prije kraja ne bi nikad uspio posložit bolji napad od samih igrača Cedevite, a trener Zaragoze bi i te kako posložio obranu.
Pristupio: 22.03.2014.
Poruka: 227
05. veljače 2015. u 08:22
igraju sjajno i onda se raspadnu u 5-6 minuta, ovako kvalitetna ekipa sa 14 igrača si to nesmije dozvoliti, +18 u 28 minuti je gotova utakmica, zaključana!!!!!!!!
narada108
narada108
05. veljače 2015. u 11:07
kakvih 14 igrača, faktično su igrali sa 10 uključivši dva omladinaca, ako ne brojimo bolesnog Ramljaka. Završnicu i produžetke su igrali bez Zubčića, znači devet igrača, od njih neki pod foul trouble, a jedan od njih se tek vraća nakon duge ozljede. Ali u biti je dosta loše da se nisu mogli snaći kad je domaćin promenio obranu. Mislim isto da je malo utjecalo psihologija, jer su valjda mislili, „Imamo dve meč lopte, a jednu smo skoro već realizirali."
05. veljače 2015. u 13:02
ljepo je vidjeti da žganec i arapović dobivaju "prave" minute i kada je utakmica u egalu što možda i dovede do oscilacija u igri ali je za budućnost veliki kapital...čestitke cedeviti jer svaki prolazak skupine u europskim natijecanjima je veliki uspjeh za hrv ekipe,još ako uzmemo u obzir da ceda nema amerikanaca uspijeh je još veći!