Komentari na tekst: Cedevita se još jednom vratila s velikog zaostatka i još jednom izgubila dramatičnu završnicu

Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.03.2010.
Poruka: 3.580
20. veljače 2014. u 00:02
Ma sta se moglo drugo ocekivati od igrača koji cijelo vrijeme igra za k.,da ce pogoditi sut za pobjedu,malo sutra.Kako su birali tako su i prosli, zasluzeno.
Za koga se jarca ja ovdje zivciram!!!
Pristupio: 16.09.2013.
Poruka: 328
20. veljače 2014. u 00:21
gadi mi se košarka... u zadnjoj minuti suci su TRI PUTA darivali rytas - najprije nepostojeći faul u napadu Raya, a trebala su bit 2 bacanja (to je bilo kod +1 50 sek do kraja)... dakle umjesto +3, bilo je -1... i onda ona dva odvratno izmišljena faula na Seibutisu!!! odvratna je košarka postala, odvratna. Nikakvog smisla više nema ta igra kad suci odlučuju u 30% utakmica... a možda i više
Poruka: 328
20. veljače 2014. u 00:23
repeša je defenzivni mag, repeša je za fizikalnu košarku bog isus, repeša će izvući iz svakog igrača maksimum... ali repeša je jako loš u napadačkoj košarci, čovjek jednostavno nema viziju. on je radnik i to ga sputava, a bogami i njegove igrače.
pikepiletina
Mali dioničar
Pristupio: 06.08.2011.
Poruka: 9.828
20. veljače 2014. u 01:59
svi ste se uhvatili Raya zbog promašenog zicera. po meni je puno veći krivac Suton koji 3-4 sekunde do kraja ispali nerezonsku tricu koja jedva takne obruč. to se zove napadačka nebuloza. tu se Suton pokazao većim indijancem od Smitha i od Raya zajedno.
Poruka: 328
20. veljače 2014. u 02:15
kako je to nerezonska trica? imaš 3 sekunde do kraja (a možda i manje), i potpuno otvoren šut?!?! šta je trebao napravit pobogu?
Pristupio: 07.12.2011.
Poruka: 340
20. veljače 2014. u 08:38
Još jedna "harakiri" završnica Cedevite...ove godine naprosto imaju talent gubiti ovakve završnice...
Pristupio: 26.03.2012.
Poruka: 341
20. veljače 2014. u 08:59
Pa i nije tako loše bilo,zamalo pobjeda.Ja se iz svega nadam da će Mazalinko dobit koji minut više jer je super.
I bilo bi dobro da kupe nekog playa sa ispoliranijom igrom.
Pristupio: 13.01.2013.
Poruka: 2.411
20. veljače 2014. u 10:21
Stigli su veliki zaostatak u gostima i imali šut za pobjedu/prolazak . Šta bi mi više... Mlada su ekipa i u problemima sa ozljedama. Nek se sad posvete ABA ligi i napokon probaju postati prvaci Hrvatske.