Komentari na tekst: Cibona došla do pobjede ohrabrenja, uvjerljivo do slavlja u Ljubljani

skembi
skembi
Željan dokazivanja
Pristupio: 16.08.2011.
Poruka: 201
10. listopada 2013. u 21:51
21:2 uzadnjoj četvrtini!!! OK znam da je Olimpija slabija ove godine, ali svejedno je to pošteno razbijanje... Bravo Vukovi
Sve naše umovanje svodi se na to da popuštamo osjećanjima.
Da je šutnja snaga a pričljivost slabost, vidi se i po tome što starci i djeca vole pričati.
10. listopada 2013. u 21:57
bitna je pobjeda zbog samopouzdanja,ali treba se priznati da je Olimpija stvarno ocajna...bitno je pobijediti u nedjelju Szolnoki
Dzi
Dzi
Pristupio: 12.12.2012.
Poruka: 754
Ja goru utakmicu u životu nisam gledao. Cibona očajna 3 četvrtine, Olimpija katastrofalna celu utakmicu. Koliko je samo cigli i ostalog gradjevinskog materijala bačeno na koš...
Pristupio: 28.10.2012.
Poruka: 125
10. listopada 2013. u 21:58
Loša utakmica,a u Ciboni pola igrača nebi smijela nosit Cibonin dres,jer ga zaslužili nisu .
Pristupio: 28.04.2012.
Poruka: 2.677
10. listopada 2013. u 21:59
Horor utakmica. Takav program se ne bi smio prikazivati prije ponoći.
Pristupio: 07.08.2013.
Poruka: 36
Gleda san utakmicu... Ovo sta je Olimpija falila nisan u zivotu vidija a iman 102 godine.
Tolko zicera, penala i otvorenih suteva. Cibona je bila odlicna u kontri a dosta losa u skoku u obrani.
Uglavnom zasluzena pobjeda Cibone.
Poruka: 73
10. listopada 2013. u 22:01
volim zadra <3 obozavam cedevitu :) i uzivam cibonu ;)
Pristupio: 06.12.2012.
Poruka: 239
10. listopada 2013. u 22:02
Moje viđenje je sljedeće,Cibona je odlično trčala i igrala obranu stoga je pobijedila i razbila na kraju Olimpiju bez obzira na njihovu katastrofalnu šutersku večer koja se desila i zbog dobre cibonine obrane,samo da se psihološki podignu sad i šut će doć ,ajmo Cibosi.
Pristupio: 17.04.2013.
Poruka: 1.259
10. listopada 2013. u 22:14