Komentari na tekst: Cibona ohladila Višnjik

Pristupio: 05.02.2010.
Poruka: 121
08. lipnja 2010. u 22:46
zadar je ovo izgubio i iskreno se nadam da će upravi, treneru ili kome god doći do glave da se ne može igrat s 7 igrača cijela sezona. Ako je đekić igrao 10 minuta protiv CSKA na final fouru eurolige, mogao je i batur koji je isto godište odigrat 10 minuta protiv cibone. i čak ako bi nešto sjebao, vratilo bi se višestruko kasnije.
Pristupio: 09.05.2009.
Poruka: 3.805
08. lipnja 2010. u 22:50
istina, ali đekić je vjerojatno kroz NLB dobivao pristojnu minutažu, spreman je za svojih 10min, a šta je Jusup radio s Baturom?? eto mali, ako netko slomi nogu, igrati ćeš 4min.
torrente87
torrente87
Željan dokazivanja
Pristupio: 24.05.2010.
Poruka: 266
Carev šut 1-14!

a čitav život čovjek igra košarku.. Pa... ma zapravo i nemam komentara..
Captain Jack
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 21.09.2008.
Poruka: 25.362
08. lipnja 2010. u 22:58
Kad ste se već dotakli Batura,dečko je u prvoj tekmi odigral 7-8 minuta u drugoj četvrtini i zabil 4 poena,2/2 šut..i to su mu čini mi se zadnje minute koje je odigral,a zašto?? To valjda ni Jusup nezna
nek i Krušlin vidi Rija, al Hrvatsku sine voli
Poruka: 121
08. lipnja 2010. u 23:02
pa nije vujošević đekiću bezveze davao minute u NLB-u. osim toga, bio je u zadru onaj neki poluproizvod iz amerike za kojeg sam siguran da nije bolji od batura, pa je imao veliku minutažu.
dajmituprijavuvecjednom
Mali dioničar
Pristupio: 01.06.2010.
Poruka: 9.893
08. lipnja 2010. u 23:04
zasluženo apsolutno i nakon ovakve sezone, svega i svačega, kecmana, ma ajde dečki uzmite ovo. ajde zaslužili ste a onda se nadamo da će doći neki sponzor, kako bi bilo lijepo da ova ekipa manje više ostane na okupu. čestitke i zadru, borili su se, ipak je cibona kvalitetnija bila, bojim se da je danas prošla šansa za zadar.
Vidi cijeli citat

ma kad može car uzet šut 14 puta i  pogodit samo jednom može i batur uć pa šutnit bar 2-3 puta možda i uđe bar jednom.
ja ne znan za koji kurac zadru služe Batur,Šarlija,Bilan,Marčinković. očito samo za popunit zapisnik a tako ne možeš postat prvak Hrvatske.
Pristupio: 05.04.2010.
Poruka: 29
08. lipnja 2010. u 23:42
Svi HR treneri bi trebali malo kod Duleta Vujoševića na repeticije...
Pristupio: 26.11.2009.
Poruka: 1.046
08. lipnja 2010. u 23:52
nisam vjerovao da mogu pobjedit,al eto decki su me demantirali... bit ce ludilo u 5. utakmici!