jedino me zanima sad.dal ako kojim ludim slučajem sve dobimo do kraja,smo sigurni za polufinale ili ne ovisimo o sebi?
– Znate da je meni najdraži Branko Ivanković, ali najbolji trener za Dinamo je Kruno. Ta energija, zanos, studioznost, priprema, praćenje nogometne evolucije... On je najbolje rješenje. -
johnny008
Pristupio: 07.06.2010.
Poruka: 1.212
20. siječnja 2011. u 21:47
ma ljudi moji, hansen je debil, srbi nisu igrali obranu na njemu zato je utrpo 10 golova njima, nemamo se kaj posebno spremat za njega...bravo goluza, bio si u pravu, nama je utrpao samo 9, prema toj logici mi smo bolje odigrali obranu nego srbija...samo tako naprijed decki!
Aquila non capit muscas...
bbbroman
bbbroman
Željan dokazivanja
Pristupio: 23.08.2009.
Poruka: 511
pa da ja stojim na golu barem bi me 7-8 lopti pogodilo...al ne krivim golmane, jednostavno ih nisu mogli pročitat
▒▓█ D █ I █ N █ A █ M █ O █▓
JeremijaX
JeremijaX
Pristupio: 09.06.2010.
Poruka: 2.984
20. siječnja 2011. u 21:48
Goluža ovo je sramota. Buntić - igrač koji je povukao vanjsku liniju i zabio podosta golova dobiva bukvicu ovim riječima "šta se vučeš ti po terenu, šprintaj nazad" Ma molim te lijepo, uvedi malo Kopljara nek proba zabit gol u 60 minuta. Ljut sam i frustriran. NIsmo vječni, al ovakvu igru ne možemo dopustiti!
[uredio JeremijaX - 20. siječnja 2011. u 21:48]
Hajduku ekber!
johnny008
johnny008
da, samo sam htio jos zahvalit gospodinu packu koji je ocito prenio nase zahtjeve goluzi i potonji je ubacio buntica u igru...rezultat, sedam komada u protivnickoj mrezi...hm, to se moglo i jucer napraviti...
Pristupio: 11.06.2010.
Poruka: 146
Swe-Pol 24:21 57 minuta i napad za zute ,-) nije sve tako crno samo se trebamo cuvati Argentine ,-)
Pristupio: 09.03.2010.
Poruka: 595
na Hansenu je goluza trebao staviti flastera,ali nije mi jasno zasto je Balić igrao tako malo u 2. poluvremenu!?
Pristupio: 30.07.2010.
Poruka: 172
20. siječnja 2011. u 21:49
Vjerovao sam u Golužu prije prvenstva, ali usljedilo je veliko razočaranje. Malo je pretvrdoglav da bi bio kvalitetan. Nije htio nastaviti gdje je Lino stao - greška.
Pristupio: 26.11.2010.
Poruka: 774
ovakvo branjenje još nisam vidio. pa nisu ništa uspili. ja glasam da sljedeću utakmicu stavimo drvo na gol pa ga zanjišemo bar će ga koji balun pogodit
Pristupio: 09.11.2009.
Poruka: 1.597
Bilo je lijepo dok je trajalo. Nadam se da ćemo se za koju godinu ponovo boriti za medalje.