Slušam sad Golužu kako su suci krivi za poraz. Vrijeme je za novog izbornika.
markoli
Moderator
Pristupio: 08.08.2009.
Poruka: 17.202
mene goluza razocarao.. vjerovao sam u njega cak i nakon remija.. al ovo danas odluke lose u drugom dijelu... ali golmani su bili kljucni..
"A winner is someone who recognizes his God-given talents, works his tail off to develop them into skills, and uses these skills to accomplish his goals." - Larry Bird
Poruka: 420
ako dobimo sve prolazimo jer je svedska dobila poljsku i iz te grupe svi nose po dva boda. nama treba golman i to je jedina stvar. igraci su dobro igrali danas, i igrali su obranu dobro, ne znam o cemu ljudi pricaju. pogledajte koliko je suteva imala danska, a kolko mi, iz tog se vidi kakva je obrana bila. i nisu svi sutevi bili ziceri nego bas nista nisu golmani skinuli. i jebes ti obranu i sve kad oni ne rade jer padne moral (igracima se neda vise krvavo borit ako vide da su golmani losi). nade ima i dalje, i srbi i danci skidaju bodove ekipama iz druge skupine, mi moramo skupit vjerojatno 5 bodova da prodjemo, mozda sa 4 na neki krump. 6 je sigurno.a onda na tekmu za trece mjesto jer francuska osvaja prvenstvo...
Tonco
Tonco
20. siječnja 2011. u 21:53
i zasto balic nije igro drugo poluvrijeme ??????????????? nikako ne razumjem, i lackovic
Pristupio: 11.06.2010.
Poruka: 146
Evo upravo je zavrsila tekma Svedjani su pobjedili sa 24:21 i sad sve 3 ekipe prenose po 2 boda samo jedan vise od nas ,-)
Pristupio: 26.09.2010.
Poruka: 502
na pocetku drugog poluvremena s igracem više mi primamo dva gola,nedopustivo neshvatljivo... ni jednom nisam vidio da je neki naš igrač izašo malo dublje na njihove pucače,dobiva se dojam koda im se neda,koda nešto ne štima,nema volje nema želje u obrani...da je Buntić igro protiv Srbije prenosili bi 2 boda siguran sam,a ovako bojim se da necemo ni u polufinale,ovakvom igrom i OVAKVIM GOLMANIMA necemo sigurno
Pristupio: 25.02.2005.
Poruka: 1.054
20. siječnja 2011. u 21:54
Pogodili smo pet prečki i stativa, a golmanima je falilo barem 10 obrana i situacija bi bila dijametralno suprotna. Prelomilo se kod nepostojećeg isključenja Duvnjaka, nažalost, Francuzi su dobro sudili osim dva - tri kiksa u tih pet minuta.

A što se izbornika tiče, ja sam među onima koji već godinama viču da to mjesto treba preuzeti Zovko, ali ljudi, dajte se malo skulirajte glede Goluže. Od Line ne može biti većeg diklića...

Balića glede, bilo je očito da je danas preumoran od jučerašnje utakmice.