Komentari na tekst: Danci uspjeli slomiti Ruse, Lazarov ostavio Katar bez šansi, a Island uvjerljiv protiv Čilea

14. siječnja 2013. u 09:45
dosta neočekivano su se danci mučili s rusima! vjerojatno zato jer m.hansen nije imao svoj dan.
Pristupio: 11.09.2011.
Poruka: 66
14. siječnja 2013. u 11:46
makedonija je zavrsila rutinski sa prve de sad ce polomiti i ostale a dance videcemo ih kad dodge taj revans duel izvukli su se u beogradu ali nece jos jednom nisu nista posebno ovise samo od hansenu ako on je sopren i danska odma pada
Pristupio: 09.09.2011.
Poruka: 17
14. siječnja 2013. u 23:45
U jednom trenutku smo dosli I na +11, ali ni sa tom razlikom ne mos bit miran kad igra Makedonija. Presjekli su nas obranama 4-2 I 3-3, pa desetak minuta prije kraja utakmica je bila virtualno u egalu. Spasili smo se nekako golovima i obranama kad se utakmica rjesavala. I Cilea smo dobili “na misicima”. Jedino sto uljeva optimizam uoci Islanda, Rusije I Danske jest izuzetno kvalitetno prvo poluvrijeme protiv Katra - angazman, koncentracija i efikasnost na najvisoj razini.

Moram javiti I hrvatskim citateljima da u nasoj javnosti vlada isto raspolozenje kao i u vas u vezi Goluze i ostalih iz Saveza. Sportska javnost je ljuta zbog upornog ignoriranja 3-ce bekova (jedan od njih je vama poznati Lazo Majnov) s kojima bi momcad bila za klasu jaca u vanjskoj liniji.
[uredio Vardarec - 14. siječnja 2013. u 23:49]