Komentari na tekst: Dariju Šariću utješna nagrada, izabran u prvu petorku Svjetskog prvenstva

08. srpnja 2013. u 12:04
Mogli ste staviti neki tekst o SP od kad je Hrvatska ispala... Cak je i Index stavio, mada je to samo zarad klikova i nasladjivanja povodom poraza Srbije. Ovo je valjda sportski sajt, sramota.
narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 24.696
Jeste, ali su to tek riješili u zadnjoj četvrtini kad su potegnuli. Do onda su Srbi sa dobrom timskom predstavom i šuterskom raspolozenjem bili u igri. Na kraju je bilo 82:68. Pogotovo mi se svidalo kako su srpski omladinci stalno hrabro dodali loptu centrima kroz tu gustu američku obranu i „radili" pod košem; segment igre kojeg na nisam vidio kod naših :-(
[uredio narada108 - 09. srpnja 2013. u 00:55]
karioke bučani
Pristupio: 13.06.2013.
Poruka: 183
08. srpnja 2013. u 14:41
šteta za izgubljene lopte, al logično je to kad se pogleda da je igra 40 min po utakmici i da doslovno svaki napad ide preko njega, sve u svemu bravo Dario majstore, definitivno najveći svjetski talent, jedva ga čekan pogledat u nba-u
pikepiletina
Mali dioničar
Pristupio: 06.08.2011.
Poruka: 9.828
08. srpnja 2013. u 15:03
svaka čast Gordonu, ali ovo nije statistika MVP-ja. uostalom, glupo je voditi statističke liste po ukupnom učinku. trebalo bi to gledati s obzirom na minute provedene na parketu. nije sve isto igrati 18 i 38 minuta po utakmici.
Vidi cijeli citat

pa najbolji igrači obično imaju i najveću minutažu...a to što je neko dobar kao backup za 10-12 minuta ne znači da bi mu se brojke utrostručile da zaigra 35 minuta po utakmici
MCOIS
Skarambež
Skarambež
Pristupio: 07.08.2011.
Poruka: 300
08. srpnja 2013. u 22:33
Gordon s 12 koševa, 6 skokova, 2 ukradene prosječno i s time najkorisniji igrač? I s time da je došao ispred igrača (Šarića) koji je bio standardan na svakoj utakmici, vodio u tri kategorije, tek na zadnjoj je pokvario prosjeke prekratkom igrom? Koja glupost!!! Ide na živce ovo što MVP-a po pravilu biraju iz momčadi prvaka. S tom se praksom mora prekinuti.
Pristupio: 16.03.2011.
Poruka: 400
08. srpnja 2013. u 23:01
eto zašto je šarić igrao svaku tekmu 35-40 min .. iako je cilj bio mvp, ali ne možeš biti mvp a da ti ekipa bude 8..
Pristupio: 10.07.2013.
Poruka: 3
10. srpnja 2013. u 00:46
Dario Šarić je izniman igrač....najveći europski talent...ali najveći svjetski definitivno nije(andrew wiggins...potražite na jubitou)...i vjerujem da je gordon najbolji igrač na turniru..možda je smart bolji, ali ameri nisu imali previše razloga za dokazivanje.mvp-šarić-najvrjedniji igrač, igrač koji je najviše doprinosio igrama svoje ekipe
Poruka: 3
10. srpnja 2013. u 00:50
i ja jedva čekam šarića u nba,nadam se da će poradit na radu nogu, obrani i šutu...ak to napravi bit će u bolji od nowitzkog.....ali najveći talent- wiggins