Komentari na tekst: Fantastično raspoložene Hrvatice upisale povijesnu pobjedu nad Ruskinjama!

Pristupio: 18.07.2012.
Poruka: 844
02. kolovoza 2012. u 02:56
Ne bojim se ja za budućnost,u nas uvik neko iskoči iz mlađih kategorija koji može odigrati veliku rolu u seniorima,i tako svake godine po neko i okuplja se kostur ekipe od recimo 6,7 iskusnijih i isto toliko mlađih igračica
Pristupio: 29.05.2012.
Poruka: 124
02. kolovoza 2012. u 03:18
Pa pošteno kazano ne vidim osim "male" Katarine Ježić neku klinku koja je veliki talent i potencijal za reprezentaciju.Strašno mi je žao Što canjuga nije poveo Ježićku kao drugog pivota umjesto Šerićke,jer je Ježićka puno bolja igračica od nje!
Poruka: 844
02. kolovoza 2012. u 03:23
Iskreno ne vidim ni ja,al opet ne sumnjan da će neko iskočiti,imamo dosta talentirane djece i nek iz svake generacije po jedna igračica postana vrhunska to je odlična stvar za nas
Pristupio: 22.07.2011.
Poruka: 229
02. kolovoza 2012. u 07:10
Iako su mi u zadnjih 3 minute pokidale živce sa nekoliko gluposti (Penezić 2 minute i sedmerac, pa dvije zaredom prodane lopte u napadu...) sve ostalo je bilo izvanredno. Kad sam shvatio da će košarkašice izgubit (zasluženo) okrenuo na rukomet a kad tamo 3:8! Taman sam pogodio trenutak kad su krenule..i sve tamo do 29:24 bilo je izvrsno! Svaka čast na igri (posebno izvanredna obrana!!!) i onom mangupskom cepelinu Gaće-Tatari.
Pristupio: 11.09.2007.
Poruka: 192
02. kolovoza 2012. u 07:17
Za prve nastupe na OI ja sam jako zadovoljan prikazanim igrama. Šteta za prvu tekmu jer smo kvalitetnija ekipa. Konačno i naš ženski rukomet pokazuje svoje pravo lice nakon dugog vremena. Ova ekipa ima potencijal za mnogo više od ovoga, samo naprijed cure, derite i samo hrabro kao i protiv ruskinja. Svim srcem navijamo za vas!
02. kolovoza 2012. u 08:16
Ovo je fantazija. Kad padne jedna Rusija u ženskom rukometu, onda znaš da je to to. Sad definitivno idemo po medalju. Bitno je samo da nas ne uhvati umor zbog nešto kraće klupe i da padnemo u odlučujućim utakmicama. Sretno dalje Hrvatice!
Kad, ako ne sad!
Pristupio: 16.09.2010.
Poruka: 279
02. kolovoza 2012. u 08:58
Emmet je napisao/la:
Vidi cijeli citat

Ni meni nije bio jasan taj potez Penezićke. Imale su 29-23 i ona u kontri ruskinja napravi faul za isključenje i sedmerac što je rezultiralo dolaskom ruskinja na -1. Bolje bi bilo da je pustila neka ženska zabije i polako odraditi te zadnje tri minute do kraja u punom sastavu. Ali za svaku pohvalu je bila njena reakcija kada se vratila i zabila za konačnih 30-28 kao pravi vođa momčadi. Svim curama svaka čast, super su odigrale.
Balthazar
Balthazar
Željan dokazivanja
Pristupio: 31.01.2010.
Poruka: 489
02. kolovoza 2012. u 09:28
Mene je ovaj puta najviše fascinirala naša obrana i Miranda Tatari! Sjajna njena igra i u obrani i u napadu, sjajna suradnja sa Penezić, Gaće i ostalima. To je puno više nego od 7 pogodaka koji se jedino spominju.
Mithrandir
Mithrandir
Pristupio: 09.05.2012.
Poruka: 1.195
02. kolovoza 2012. u 09:41
Fantanstićna pobjeda!! Puno sreće curama za dalje, trebat će im. Svašta je moguće u nastavku, teško je bilo što prognozirati. Mogu kiksat iduće, a mogu i jaaaaako daleko!!