Komentari na tekst: Goluža: "Ne bojim se nikoga, stojim iza svojih riječi"

Pristupio: 25.12.2011.
Poruka: 1.395
25. siječnja 2014. u 11:41
Daj Slavko molim te, Hrvatska je sinoć imala ok suđenje, bilo je grešaka i u našu korist i u njihovu i ne može se reći da smo izgubili zbog sudaca. Sjeti se kako su nas očito krali dok si igrao za Lina u nekim utakmicama, pa smo svejedno iz izata pobjeđivali. Di je vaš inat?
Pristupio: 11.09.2007.
Poruka: 192
25. siječnja 2014. u 12:01
Inače ne krivim suce što smo izgubili. Da su nas pokrali to se iz aviona vidjelo, ali imali smo svoju šansu na početku drugog poluvremena i nismo je iskoristili. Inače složio bih se s Ćosićem kad je na kraju utakmice komentirao kod isključenog danca da se ne zavaravamo..sve je to popunjavanje statistike...šta i jest bilo. Šteta..Goluža nije trener za velike stvari i nikad neće bit to mora i sam priznat. Nasljedit repku koji j stvorio netko drugi i nije neka umjetnost. Dok je njgea ne vijerujem da ćemo bit zlatni... I još nešto..kad imamo svoj dan (a bez toga u polufinalu neide) mi možemo igrat i protiv francuza,danaca,španjolaca,sudaca,navijača..ma proitv cijelog svijeta.. btw. vratit će nam se za ovo...vjerujem da jednog dana hoće.
Pristupio: 22.01.2014.
Poruka: 68
25. siječnja 2014. u 12:11
Da je suđenje bilo pošteno ona 3 Čupićeva promašaja uopće sad nebi spominjali jer bi već na poluvrijeme otišli sa nekih 5 - 6 razlike.Ali eto unatoč kriminalnom suđenju imali smo svoju priliku za prelomit početkom 2. poluvremena i nismo uspjeli,šteta. Ali nema veze kad tad će nam se vratit sva ova silna nepravda ,nesreća i lopovluci.
Pristupio: 31.08.2008.
Poruka: 763
25. siječnja 2014. u 12:26
kad se sve zbroji mi smo rukometna velesila. kad se zbroji sve sa utakmice suci crna rupa igra itd ja smatram da smo izgubili zbog goluže koji se kocka sa katastrofalnim alilovićem jer ovu utakmicu nije dobila danska već exstra golman danaca a nažžalost mi smo tu najtanji
Pristupio: 10.01.2013.
Poruka: 258
25. siječnja 2014. u 12:52
Goluža, sramoto jedna velika, objasni nam zašto ti prva zamjena za Duvnjaka nije odigrala ni sekunde u polufinalu EP-a!!?? Zašto ne priznaš da si s tim činom pokazao da si pozva igrača koji je nedostojan reprezentacije, koji je dostojan igrat samo u prosječnom hrvatskom ligašu. Polufinale EP-a je a ti ga nemaš hrabrosti uvest jer znaš da je nikakav igrač. Objasni to i budi muško, te nam reci zašto je zapravo pozvan taj igrač! Ali ne možeš jer si nesposoban beskičmenjak bez obraza!
[uredio Maskenbal - 25. siječnja 2014. u 12:59]
Pristupio: 18.07.2011.
Poruka: 172
25. siječnja 2014. u 13:00
Budi dostojanstven u porazu. Veliki dio nacije tebe krivi za ovaj rezultat, a ne sudce. Njih ne možemo promijeniti, tebe možemo.
Pristupio: 26.05.2013.
Poruka: 1.291
25. siječnja 2014. u 13:11
u jednom je goluža u pravu, hrana je nejestiva, a danci su obične životinje. ostalo sve su pizdarije...
Pristupio: 14.12.2009.
Poruka: 362
25. siječnja 2014. u 13:14
Ljudi dragi.
dobri smo bili prvo poluvrijeme i danci su se tresli ko šibe.
ujebali smo sabi u prvih 5minuta. trebao je alilović van i s njim čupić.
suđenje je bilo funny. vuković dobije 2min za isti faul a baja iz danske žuti karton.
Eggert trebao dobiti crveni zbog udarca u njonju Buntiću.
ima se tu o čemu pisati. sve je bilo u tih prvih 5minuta nastavka, danci su bili na koljenima.
cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 10.124
25. siječnja 2014. u 13:16
guzoliža, guzoliža ... ne izvlači se na druge i ne dijeli limunadu, nego priznaj da si nesposobni debil i sve ćemo ti oprostiti ako se gubiš u tri p**de materine nakon ovog prvenstva. :)
esse quam videri. (marcus tullius cicero)
Pristupio: 28.06.2012.
Poruka: 78
25. siječnja 2014. u 13:18
Dajte prestanice suce krivit jednom u zivotu.. Drugo poluvrijeme: Prvi sest napada zaredom bez gola, dva promasena zicera s krila kad nam je gol najvise trebao, dva igraca vise i nista, tri izgubljene lopte u zalosnim dodavanjima, alilovic tragican itd itd.. Jesu tomu suci krivi? Pa kad cemo te jedom biti dostojan gubitnik?