Komentari na tekst: Goluža: "Zakleo sam se da neću komentirati suđenje, no mnoge su sile bile protiv nas"

Dokazano ovisan
Pristupio: 30.08.2006.
Poruka: 13.286
25. siječnja 2014. u 00:47
suci su bili grozni. al realno problem je u glavi i tako već 5, 6 godina ili koliko. nije to samo stvar rukometne ekipe.. ovaj put neću o izborniku jer mu nemam što prigovorit, možda griješim, ali nemam. stvar je da s 2 igrača više i s 2 razlike ne zabiješ gol iz sedmerca i još 2 čista šuta. i to nije prvi put. već sam se nagledao tekmi di igramo jebeno prvo poluvrijeme sve super, samo nemremo slomit protivnika, prelomit tekmu i onda se raspadnemo u drugom. tak i ovaj put. i opet iako smo propustili ta 2 igrača više imali smo priliku na 23-23 i opet nije išlo, isforsriani napad, bačena lopta u kontru bezveze, itd. itd. najlakše je reć suci su krivi. i suci su sudili očajno ali i s takvim sucima smo imali 2 razlike na poluvremenu i svoje prilike i opet ih nismo znali iskoristit. vječno treći i četvrti..
Slavko ne pričaj gluposti!
Život leti kapetane mladost biži, a na srcu friži...
sportoz
sportoz
Potencijal za velika djela
Pristupio: 26.06.2013.
Poruka: 1.385
25. siječnja 2014. u 00:51
Ti si najveća sila koja je protiv nas...
Pristupio: 19.01.2011.
Poruka: 1.066
25. siječnja 2014. u 00:54
E Slavko a o svojim greškama nećeš govoriti jel da, nego sve svaliti na suce. Gdje su bile tvoje reakcije tijekom utakmice, izostale kao uvijek u najvažnijim utakmicama. Lako je tako kada se pobijedi , to je zato što smo bolji a kada se izgubi onda se razlog traži u sucima, a kašnjenje sa izmjenom Alilovića i Čupića koji su bili zreli za klupu nije bitno.
Pristupio: 04.09.2013.
Poruka: 31
25. siječnja 2014. u 01:21
Svi vi griješite u komentarima.Za poraz je najveći krivac BALIĆ.Kad je trebao da povuče nigdje ga nije bilo,pa onda onaj ČERVAR.Zar nije mogao da učini da naše velike zvijezde zabiju gol sa DVA igrača više i da daju taj sedmerac.AUUU oprostite,pa ja tek sad shvatio da je trener i izbornik Goluža a ne Červar i da nema Balića.A hebi ga,stvarno lupam,a vi i dalje ostali pišite o tome kako nam suci kradu...PA ISTO ONAKO KAKO JE GOBAC KRAO METKOVIĆU I MEDVEŠČAKU.Ali on kaže da nije krao i da je sve bilo čisto.Onda je valjda i sad bilo čisto ili vi mislite da nije.Ali možda sad opet budemo treći ako nam suci ne ukradu i poklone pobjedu Španjolskoj. Ma neću više,svatko pametan zna što se u svim našim sportovima u Hrvatskoj dogadja.Sve poštenjačina do poštenjačine.Najbolje je uzeti ŽUJU i pogledati neki dobar film Clint Eastwooda. Laku noć kauboji-pjevači sa vodstvom svirača ali bez instrumenata.
Pristupio: 16.09.2013.
Poruka: 328
25. siječnja 2014. u 01:26
dajte fotošopirajte malo ovu naslovnu sliku, izgleda ko da goluža drži crveni karton, svaki put se zbunim :)
Pristupio: 28.06.2012.
Poruka: 8.544
25. siječnja 2014. u 01:30
Gle, možemo mi do prekosutra (što i hoćemo) pričati o Goluži, o Čupku i o Aliloviću ali da su nas suci danas uništili, jesu. Tko je gledao utakmicu i ima imalo objektivnosti zna o čem pričam. Dečki su danas odigrali zrelu i hrabru utakmicu, svakome se može dogoditi crna rupa (kao nama na početku drugog poluvremena), na to nisu imuni ni Danci ni Francuzi ni Španjolci. ALI (najružnija riječ na svijetu), kad je suđenje kao danas ne pomaže ništa. Da smo mi u 58oj minuti došli na gol razlike ili ne daj bože izjednačili idući napad bi od povlačenja za dres bilo suđeno 7m i isključenje, a ako to ne bi bilo dosta svirali bi još 2 minute. Mi danas nismo smjeli pobijediti i to je jedina istina. Moramo se suočiti sa tim da smo sa vezama ili bez njih u sportu ipak, kako bi rekli u Sretnom Djetetu, mala zemlja na kraju svijeta. Ili nas barem takvom doživljavaju, bez obzira na reputaciju. Nije to par grešaka nego 15-20. Ne kažem da smo odigrali baš najbolje što možemo, bilo je tu grešaka (opet, početak drugog i nervoza u nekim situacijama), ali da je kriterij bio ujednačen mi bi ovo dobili sa bar 2-3 razlike.

Ne boli me kada loše igramo i izgubimo, napit ću se i mlatnuti šakom o zid a idući dan ću priznati da smo izgubili od boljeg, ali ovakve stvari ostavljaju previše gorčine.
[uredio El capitan - 25. siječnja 2014. u 01:43]
Poruka: 328
25. siječnja 2014. u 01:37

Moram nešto reći za kraj.

Primijetio sam da većina čitatelja ne dijeli stav manjine da su suci utjecali na ishod. Na poluvremenu je situacija bila obrnuta. Dogodilo se poluvrijeme s ujednačenim, fer kriterijem, i svi su zaboravili što se događalo u prvih 30 minuta.

Nažalost, upravo tako se i odrađuju "posebni zadaci" na profesionalan način. Da se ne primijete kada se broje mrtvi. Suci su odradili jako važan posao, držali su Dansku u igri kad smo se trebali odljepiti na 4-5 razlike po prikazanoj igri. Izmišljali su isključenja u trenucima kad smo dominirali i dosta toga dosudili na našu štetu.

U ovakvim utakmicama presuđuju nijanse. Jedna-dve lopte. Ako ti to donesu suci, onda je to i više nego vjetar u leđa i to je dovoljno da se usmjeri tekma i ishod u željenom pravcu. 2-3 gola (a suci su kumovali rekao bih kod malo više golova) je 10%!!! Pa ti sad vidi kolko znači imati nečiju pomoć u iznosu od 10%!!!

[uredio Sht - 25. siječnja 2014. u 01:37]
25. siječnja 2014. u 01:39
Sht je napisao/la:

Vidi cijeli citat

Bilo je fest 'grešaka' i u prvom poluvremenu.

Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 953
25. siječnja 2014. u 01:46
Duvnjakovo povlačenje Landina za nogu? Gojunov prekršaj na desnom vanjskom u skoku bez isključenja, a za isti je napad prije Danac isključenje dobio? Prihvatimo jednom poraz kao ljudi, tražimo krivce u sebi, a ne svaki put prstom upirat u suca. I budimo jednom objektivni pobogu.