Komentari na tekst: Grčka osvojila skupinu pobjedom protiv Argentine, Litva ugasila slovenski san o medalji

05. rujna 2014. u 00:42
Ako ćemo biti realni i naš san o medalji je utakmicom Grčka - Argentina definitivno ugašen. No, što je tu je. Treba pokušati izbaciti "Francuze" i to četvrtfinale bi već bio jako lijep rezultat. Onda protiv Španjolaca što skuplje prodati kožu.

Nevjerojatan raritet. 4. četvrtina između Litve i Slovenije završena je rezultatom 12:2!!! Nije greška, Slovenija je u 4. četvrtini ubacila 2 (dva) poena i to 47 sekundi prije kraja...
05. rujna 2014. u 00:44
ovo će biti „Črni Četvrtek" u slovenskoj istoriji košarke. U zadnjoj četvrtini su napravili jedan koš, za kojeg su trebali preko osam minuta. Sve ostalo promašaji.
[uredio narada108 - 05. rujna 2014. u 00:44]
narada108
narada108
05. rujna 2014. u 00:47
Grci: moj x- factor. Igraju dobro, agresivno, efikasno, timski. i to sa wild-card-om. Ali to je druga tema ...
Pristupio: 15.05.2013.
Poruka: 336
05. rujna 2014. u 00:48
Koji su Slovenci pacijenti, pa to nema nigdje. Cijelu utakmicu rutinski održavaju vodstvo i onda u posljednjoj četvrtini raspad sistema, osjeku im se ruke, noge, muda, sve.... Ništa živo nisu mogli pogoditi, bilo da je riječ o otvorenim šutevima (većina ih nije ni dirala obruč) ili čistim polaganjima ispod koša. Zbilja nevjerojatno da su u cijeloj četvrtini postigli ni manje ni više nego 2 KOŠA!!! I to tek 47 sekundi prije kraja. Bez obzira na poštenje Klokana, ovakvom predstavom Janezi nisu ni zaslužili dalji plasman od četvrtfinala, a ni do njega neće lako jer ovakva tragikomedija se ne izbacuje iz glave tek tako.
Pristupio: 14.06.2011.
Poruka: 230
05. rujna 2014. u 01:54
steta da argentina nije dobila bili su na -2 3. min prije kraja no sto je tu je. ako dodje do eventualnog dvoboja protiv spanjolske jedina kakva takva "sansa" nam je da odigramo nek ludu sutersku utakmicu ( 18-32 :) ) i obranu na rubu incidenta, mada i da u kojem ludom snu udjemo u egal zavrsnicu domacin nece smjet ispast
Pristupio: 27.07.2010.
Poruka: 290
05. rujna 2014. u 03:44
Stvarno sam sokiran na koji nacin je Hrvatska prokockala svoju sansu u ovoj grupi. Ne znam da li stvarno ovi vasi igraci imaju neki mentalni sklop kad dodju ovakve utakmice ili je nesto drugo u pitanju.
crodevils
crodevils
Željan dokazivanja
Pristupio: 07.08.2014.
Poruka: 757
05. rujna 2014. u 07:50
šteta za nas jer ako prođemo francuze idemo na španjolce koji ću sasvim sigurno imati "malu"pomoć sudaca.. ali ovo križanje je čista namještaljka..sve se radi samo da španjolci izbjegnu SAD do finala... e baš bi volio da im se finale omakne..fujj.. a što se tiče slovenije zbilja šteta jer imaju potencijal za medalju.. s ovim porazom dobivaju finale s SAD-om u 1/4 finalu
U novinama uvijek prvo gledam sportske stranice na kojima se navode ljudska postignuća. Prve stranice ne sadrže ništa osim ljudskih promašaja
Pristupio: 04.07.2011.
Poruka: 4.341
05. rujna 2014. u 09:29
Gledao sam sinoć i grčka-arg i litva-slo.
Nisu se slovencima u zadnjoj četvrtini uvukla muda, nego su ostali bez snage. Dok ih je služio šut (punih 29 minuta) i dok su mogli ludo brzo trčati, dotle su imali prednost.
Kada su fizički pali, što je bilo za očekivati nakon ludog tempa 30 minuta, naravno da je pala koncentracija, a time i preciznost.
Svaka im čast na borbi, jer su kvalitetnije litvance dobrano namučili. Njihove nade o medalji su nerealne kao i naše, jer i oni u ekipi imaju 4 igrača koji su ispod nivoa ULEB cupa (balažić, zupan, murić, klobučar).
Što se tekme grčka-arg tiče....grci su pobijedili jer ipak imaju širu klupu, a igra im ima glavu i rep-za razliku od nas:)
Ali vidi se da argentina ima 'ono nešto'....pobjednički mentalitet, koji su dugo gradili i njegovali. Ta njihova borbenost i frajerizam se najbolje vidi u tome, kada dva njihova omalena playa (campazzo i laprovitola) idu pod koš protiv bourosusisa i onog krakatog crnca bez imalo straha. Popiju banane ali opet idu...i zabiju:)
Vidi cijeli citat

I to je neka obrana za Slovence pa koji su k***c toliko trčali? A što se tiče Grčke slažem se momčad koja zna što radi, mada protiv Srba će biti svašta.
narada108
narada108
05. rujna 2014. u 11:25
Grci će se, ako dođu do polufinala, dobro namučiti. Jućer ARG, sutra SRB, a ko kaže da će im to biti lako kad tu još ma otvorenih računa. Osim toga sad su suci naljutili Džordževića pa će on dodatno nabodriti svoje. Grci su favoriti, ali onda ih čekaju ponovo ARG ili BRA. Španjolci su se manje potrošili, već sad im igraju Claver i Abrines na kraju tekmi. Lako će oni sa Senegalom. A medalja? Mene po ovom sustavu, po ovom suđenju samo interesira ko će dobiti broncu. Bunt Grka u polufinalu bi bio super, ali to je moj (čisto košarkaški) san. Osim njih, Litva izgleda dobra i pametna, Brazil, potpišem ovo za Argentinu, njihova smjena generacija ide preko prgavosti. Stvarno bih volio neki kiks kao na EP hihi, ne volim bahatost i ulizavanje sudaca domaćinima u sportu.
[uredio narada108 - 05. rujna 2014. u 11:38]