Komentari na tekst: Hrvatska bez europskog finala, Danci na krilima Eggerta kreću po obranu naslova

24. siječnja 2014. u 22:57
Nažalost u naslovu treba stajati "Danci na krilima Čupića i Alilovića".
Vidi cijeli citat

Luzerima možeš svati Njemačku, Hrvatska je pobijedila utakmicu s većim pritiskom od ove
[uredio manu - 24. siječnja 2014. u 23:14]
Pristupio: 25.12.2011.
Poruka: 1.395
24. siječnja 2014. u 22:59
Ne želim puno kritizirati, samo ću reći nekoliko stvari. 1) Svaka čast momcima na hrabroj i čvrstoj igri, protivnik je ipak realno bolji za ova 2-3 gola razlike. 2) Duvnjak nije lider, možda će jednoga dana biti, ali još uvijek NE. U zlatnim godinama kada smo igrali finala, Ivano je u trenutcima kada bi se lomila polufinala provocirao isključena, zabijao, podvaljivao lopte, krao lopte i podizao moral čitavoj ekipi. Duvnjak nije izašao iz svlačionice u poluvremenu i sve što je napravio u 2.pol. su nekoliko tehničkih pogrešaka. Koliko sam samo puta j**** mater onom gudinu na čelu Saveza što Ivanova karizma nije bila na terenu u 2. pol. 3) Horvat je izmislio rukomet za Čupića i ne kužim zašto se forsira Čupića kad je očito da mu je ovo najgori turnir zadnjih 5-6 godina. 4) Kada se lome utakmice igrači izvlače one zadnje atome snage za koje nisu ni znali da ih imaju kada su na klupi Mourinho, Klopp, Wilbek, Onesta...i Lino Červar. Likovi s karizmom, koje igrači duboko poštuju, obožavaju i slijepo im vjeruju i spremni su ako treba za njih i ubiti. Čovjek na našoj klupi koji u drugoj poluvremenu na oba timeota mora po dva puta ponoviti ''slušajte me'' nije taj. 5) Golmani. Ubijte me s minusima, ali ne znam nijedno polufinale koje je Alilovic dobio s 15 obrana, da ne govorim 20. I to na j*** non-stop. Alilovic je solidan golman, nije klasa Omeyera, Šterbika, Landina, a ni Vlade Šole koji je s gore spomenutim Balićem redovito bio x-factor u ovim utakmicama. U finalu su igrom slučaja ekipe čiji su golmani imali dobar dan danas..ili ne?
Pristupio: 11.10.2010.
Poruka: 135
Bio sam pun entuzijazma i vjere u Hrvatsku prije utakmice, ali nakon 60. minuta slusanja Drage Cosica koji je u startu suce proglasio nasim najvecim neprijateljem u danasnjoj utakmici na kraju mi je bilo drago da smo ispali. Sudjenje prilicno korektno, uz par gresaka na svakoj strani sto je normalno u rukometu.

Trazit krivce nakon poraza mi je uvijek bilo debilno, jer da smo dali 3 gola vise svi bi oni bili junaci, Red je priznat jednom da je bolja ekipa pobjedila a ne da su nasi bili uzasni, da je protivnicki golman cinio cuda ili da su nas suci unistili. Eggert i drustvo su zabijali sta nasi nisu i to je presudilo u konacnici.
litleben
litleben
Dokazano ovisan
Pristupio: 23.11.2012.
Poruka: 11.422
Ćupićevi promašaji na početku drugog poluvremena. Šteta.
Oh dear look what they've done to the blues, blues, blues.
Pristupio: 20.07.2011.
Poruka: 180
24. siječnja 2014. u 23:01
čupić mi je simpatican momak,uviijek za zafrkanciju i sve,ali kao sto sam rekao i poslije tekme sa francuskom,to je prevara od igraca,to je igrac za natrpati bjelorusiju,crnu goru i takve ekipe,sjebao je tekmu protiv francuske a ovu je nemoguce sjebo,horvat je Bog rukometa za njega..no dobro,nadam se da nasi imaju snage oporavit se za tekmu za 3. mjesto,ja bi vec popizido od svih silnih izgubljenih temki u polufinalima,sretno im

24. siječnja 2014. u 23:04
Bravo decki,malo je falilo.Vjerni navijaci.
Semper fidelis
johnny008
johnny008
Pristupio: 07.06.2010.
Poruka: 1.212
24. siječnja 2014. u 23:05
ide mi vise na zivce to kaj u svakom mrtvom komentaru citam o sucima  i ovaj kreten od cosica cijelu ali cijelu tekmu drka po sucima koji su, realno, sudili korektno...kak ti neko moze biti kriv kaj ti je tvoj igrac fulo tri napada zaredom?!! i onda na kraju jos i strlek dva zaredom? i to kaj najboljem igracu svijeta kad vi na minutu i 15 sekundi do kraja imate igraca vise ispadne lopta iz ruku? ili kad ovaj jebeni goluza drzi alilovica na golu koji se legne na pod svaki put kad oni pucaju?!!

dajte ljudi, molim vas, kakvi suci...peticiju za micanje cosica s rukometnih tekmi, molim vas. dosta mi je tih kompleksa i tog da se borimo sa svima, mi protiv svih, uvijek...