Komentari na tekst: Hrvatska bez europskog finala, Danci na krilima Eggerta kreću po obranu naslova

cavinho je napisao/la:
Kapetan Francuske Fernandez, ima koliko 36 godina, još je u reprezentaciji. Igra malo, ali je tu. Neki dan ga gledam kako radi faul u napadu gdje otvara prostor svom suigraču za šut. Baš onako na iskustvo, odmah i ne skužiš. Suci mu to ne sude. Kod nas, kad imamo napad s igračom manje, ne znamo akciju složit. Sjećate se Ivana Balića u takvim situacijama? To je najviše volio. Pa makar će pokušat nešto, neće uvijek proći. Ali njega nema tamo, da odigra 10 - tak min, ništa više. A golman. Kog je vraga vodija 2 na prvenstvo. Treba je voditi samo jednog, ko Rudić na nekom prvenstvu.
Ma i ova prvenstva bi trebalo malo razrijediti. Svake se godine u prvom mjesecu živciram. Neću više
Vidi cijeli citat

Jbg to i ja kažem nakon svakog novog razočaranja u polufinalima i finalima,ali jednostavno,a da se ne živciram,ne mogu očito mi je to u genima!
Ljepota stvorenja odražava beskonačnu ljepotu Stvoritelja (KKC, 341)
Pristupio: 10.06.2010.
Poruka: 2.080
24. siječnja 2014. u 23:43

realmadridfc je napisao/la:
johnny008 je napisao/la:
ide mi vise na zivce to kaj u svakom mrtvom komentaru citam o sucima  i ovaj kreten od cosica cijelu ali cijelu tekmu drka po sucima koji su, realno, sudili korektno...kak ti neko moze biti kriv kaj ti je tvoj igrac fulo tri napada zaredom?!! i onda na kraju jos i strlek dva zaredom? i to kaj najboljem igracu svijeta kad vi na minutu i 15 sekundi do kraja imate igraca vise ispadne lopta iz ruku? ili kad ovaj jebeni goluza drzi alilovica na golu koji se legne na pod svaki put kad oni pucaju?!!

dajte ljudi, molim vas, kakvi suci...peticiju za micanje cosica s rukometnih tekmi, molim vas. dosta mi je tih kompleksa i tog da se borimo sa svima, mi protiv svih, uvijek...

Realno sudili korektno??Oprosti mi na ovome,al pa jebemu mater nemreš to reć.Hansen 2 isključenja,crveni na Buntiću i Čupiću.Ja sam ti izvuko one najočitije primjere.Uz to ak oćeš bit zlatan moraš imat golmana,a mi imamo drvo.

ma daj nemoj me nasmijavat, dosudili su i za nas pizdarije, prvo poluvrijeme su im sudili 4 faula u napadu i 2 minute koje ni ja ne bi dosudio za nas...sudili su ok, zakinuli su i nas i njih, a to kaj cosic od prvog zvizduka njihovog sere da nas kradu onda naravno da ce svi ponavljat ko papagaji da nas suci kradu jer su nam dosudili, citiram: "2 min jer je duvnjak pucao nakon zvizduka" i onda vidis da je vori zviznuo lika laktom i za to dobio 2 min...i tak cijelo prvenstvo...sve mu je 7 metara, ma uzas

Ti si sportski novinar i komentator 40 godina pa znaš bolje od Ćosića.Slažem se da kad kad zna pretjerat,al to jer komentira sa srcem kak bi i svaki Hrvat komentirao.

hahahaahahahahahahahhahaha, ne nisi mi sad odigrao na kartu da nisam Hrvat jer vidim objektivno kaj se događa? :D

Da si objektivan ne bi pisao ovakva sranja.

Prijatelju bolje da prestaneš s takvim komentarima u krivu si čovjek je dobro i argumentirano izjasnio svoj komentar, a ti pričaš deplasirane stvari. Ispadaš neuk.

narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 24.660
Ma kaj se svi sekirate? Zar nisu dosta ljudi ovdje rekli da je vanjski domet ove reprezentacije polufinale? A jeste zaboravili da je čak i to visilo kad smo se bojili štelanja nakon poraza protiv Francuza?? Mi bez srčanih i hrabrih Poljaka ne bi bili tu. A dalje je sve rečeno x-puta: ko vodi naš rukometni savez i kako, ko je izbornik i zašto. I to sve vodi na tu situaciju kakvu smo imali cjeli turnir. Umorni, izraubani glavni igrači. Klupa koji doprinosi premalo, jer fali kvalitete. Očigledno je neko rekao Mirki da ima životno radno mjesto u dresu kauboja, jer on u ključnim tekmama uopće ne igra kao da mu je to mjesto na vratima jedne hrvatske reprezentacije egzistencijalni položaj koji će on, dapače koji mora sa svakom obranom očuvati, bez obzira da uz to brani svoju momčad. Osjećam kako se jedan Šego, Pešić i koga mi još imamo ko zna braniti više od 20% moraju požderati od gnjeva (zašto nije ušao Ivić, niti u jednoj tekmi prije, on na jednom dobrom danu ima baš taj x-factor kojeg se traži na takvoj razini). Dakle raspisati stečaj za novog golmana je apsolutni imperativ. PS malo mi je smiješno to deranje na Duleta: dao je sve i vodio nas je tu, i sad ga pokrivate blatom. Zbrojite njegove minute na ovom turniru, svi ti Karabatići i Hanseni imaju više odmora.
[uredio narada108 - 25. siječnja 2014. u 00:57]
Dalmatinac88
Željan dokazivanja
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 701
Suci jesu malo navlačili za domaćina, ali sami smo krivi za još jedan poraz u polufinalu! Imali smo svoje prilike i nismo ih iskoristili i to je to.
Život leti kapetane mladost biži, a na srcu friži...
Pristupio: 19.01.2014.
Poruka: 119
24. siječnja 2014. u 23:44
Gledam ovu rukometnu reprezenzaciju godinama... Ispravite me ako griješim, ali ako želite zaj... ovu ekipu dajte suparničkom igraču dvije minute i sedmerac za Hrvatsku.. Ne mogu se sjetiti niti jedne važne utakmice u posljednjih desetak godina u kojoj smo imali prednost, dobili igrača više i onda slomili protivnika do kraja... U tim situacijama ih uvijek vratimo u igru... Slična stvar je bila protiv Francuske u skupini... Vodiš 15:13, imaš igrača više i napad i onda sve sje.... Ima neki rukometni stručnjak ovdje da objasni u čemu je problem?
Pristupio: 19.01.2011.
Poruka: 1.066
24. siječnja 2014. u 23:45
el_pistolero je napisao/la:
Ne znam kako vama,ali meni Ćosić dugo nije bio ovako iritantan u nekom prijenosu.

Apsolutno se slažem, danas sam popizdio na njega, od prve minute je počeo srati prema sucima, a kada je na kraju rekao da i mi i danci imamo po 6 isključenja ja nisam mogao vjerovati jer kako je on komentirao izgledalo je da mi imamo 100 isključenja a danci ni jedno. Inače on zna pretjerivati kada je suđenje u pitanju, pa često ispada da su naši balerine a svi ostali zidovi i razbijači, ali danas mi se je zgadio iako je bilo nekoliko grešaka na stranu danaca.
Pristupio: 12.08.2009.
Poruka: 191
24. siječnja 2014. u 23:46
Ljudi moji koji zazivate Balića u reprezentaciju, pa jel vi pratite rukomet??? Meni je draže da je tih 10 minuta dobio Slišković. Nekad sam se ljutio što su Lino i Slavko davali tako minute Duvnjaku, Kopljaru, Vukoviću, Bičaniću. Ali sad se vidi da se to isplatilo. Ako je nešto Slavkec (Gobac) dobro odradio to je da je smjenio generaciju. Pa ranijih godina su igrali neki igrači kojima skoro da je trebao štap u ruci i osvajali smo 14. ili 16. mjesta. To zazivate svojim neznanjem!!!
sportoz
sportoz
Potencijal za velika djela
Pristupio: 26.06.2013.
Poruka: 1.385
Sad idemo po našu medalju! Španjolce ćemo dobiti. Oni imaju trule golmane kao i mi! Isprika Losertu, mi imamo trulog golmana...
[uredio sportoz - 24. siječnja 2014. u 23:47]
markabc
markabc
Pristupio: 03.10.2008.
Poruka: 1.449
24. siječnja 2014. u 23:51
suđenje je općenito bilo loše s tim kako su u drugom poluvremenu oko 50te minute baš kad smo se vratili odsudili za redom nekoliko stvari za dance pa bi reko kako su nas u drugom poluvremenu ipak oštetili.

čupić i štrlek (njega se ne spominje) te duvnjak su u drugom poluvremenu odigrali katastroflano i zbog njihovih grešaka smo izgubili. to skupa s time kako u svakoj teškoj utakmici naš golman ima 5-6 obrana manje od protivničkog je presudilo.