Komentari na tekst: Hrvatska bez europskog finala, Danci na krilima Eggerta kreću po obranu naslova

123
...
121314
Pristupio: 22.03.2013.
Poruka: 588
25. siječnja 2014. u 09:37
nemamo širinu nit znanje na klupi za dobit ovakvu utakmicu. stalno pomlađujemo, a imamo najmlađu ekipu od svih polufinalista.. i sad bi vi opet pomladili! treba nam trener, ništa drugo, sinoć opet premalo raspoloženih igrača, klupa tanka, duvnjak maestralan u napadu, katastrofa u obrani, lijevi vanjski neupotrebljiv.. alilović loš, čupić loš, kao i tokom cijelog prvenstva.. ostali solidni, al moramo priznat da ipak nismo toliko jaki koliko mislimo. generacija balić, metličić, kaleb i šola je bila jača i ulazili su u finala i osvajali zlata.. za ove je 3. mjesto očito plafon!
[uredio John Collins - 25. siječnja 2014. u 09:40]
Pristupio: 13.01.2013.
Poruka: 2.411
25. siječnja 2014. u 09:58
Jebeš sport gdje se samo i isključivo priča o SUCIMA.... Bravo za ekipu !! Bolji ste od Danaca. Bili ste bolji i jučer.
shadowsc3 je napisao/la:
Moj osvrt - Prvi i glavni krivac je Čupić koji nije zabio 3 čiste šanse(penal i dva put sam pred golmanom) za što nisam vjerovao da ću vidjeti, Horvat da je bio, zabio bi sva tri. Ipak, da suci nisu poprilično vukli za Dance, čisto sumnjam da mi ne bi dobili, jednostavno smo bolji. Majko moja, pa bilo je preočito koliko su navlačili za Dance, fauli koji nisu postojali im sude, nama fauli koji su za isključenje ne sude, po koji sedmerac, da ne spominjem crveni za onaj faul na Buntiću.
Vidi cijeli citat

dancima kuci suditi 6 probijanja od koja tri garant nisu ni p od toga nije
bas navlacenje. a gojunovo kosenje hansena nije za crveni onda?
duvnjakovo povlacenje landina za nogavicu?

kriv vam je goluza sto od 18 igraca sto vodi koristi 8-9, danci u prvom
poluvremenu npr sva tri pivota ubacili.
malo objektivnosti ne bi bilo lose iako znam kolko je tesko.
U malo gradu kraj Dunava, tamo gde se najbolje PIVO toci...
Pristupio: 21.03.2010.
Poruka: 522
25. siječnja 2014. u 12:31
Utakmica je izgubljena početkom drugog poluvremena kad nismo zabili gol sa dva igrača više, a Danci su osjetili našu slabost i priveli priču kraju....istina je da su suci malo naginjali na njihovu stranu, ali pričat kako smo izgubili zbog suđenja je totalno promašeno...bili smo bolji prvo poluvrijeme, Danci drugo, ali da smo se početkom drugog odvojili na 4-5 razlike, sad bi bili u finalu...ništa, bilo bi dobro kad bi osvojili broncu, je da nam je malo dosadila ali ipak je medalja...Naprid naši!
Pristupio: 15.01.2010.
Poruka: 330
25. siječnja 2014. u 14:16
evo citam danas komentare goluze - krivo je sudjenje, seljakanje po losim hotelima, hrana itd - nevjerojatno da se trener vadi na takve izgovore...s druge strane djomba  (koji itekako ima iskustva sa ovakvim natjecanjima) je to vrlo objektivno opisal: realizacija u nastavku losa...previse promasaja s krila, strlek dva zicera, cupic dva zicera plus sedmerac, i najbitnije: golman - kako primjecuje djomba, ovakve se tekme ne mogu dobit bez dvoznamenkastog broja obrana vratara, a nas vratar nije nista obranil...sta se sudjenja tice, djomba kaze: "Ne bih se toliko vadio na suce jer smo mogli pretpostaviti da će nekoliko lopti nategnuti na njihovu stranu. To je uobičajeno, ipak su igrali doma pred svojim navijačima i ni suci ne mogu biti 100 posto imuni na takvu atmosferu. Najviše me boli što smo sve imali u svojim rukama. Sami smo krivi što se to nije pretvorilo u pobjedu."
Pristupio: 28.04.2011.
Poruka: 19
25. siječnja 2014. u 16:19
Mislim da trebamo biti realni i reći da ovoj generaciji naših rukometaša fali vođa. Duvnjak to nije, iako pokušava, a Kopljar, Čupić i Alilović još manje. Sve se vidilo sinoć na Hansenu, statistika mu je bila ispodprosječno loša no on sa svoja 2-3 dodavanja vraća utakmicu u egal i Danci prelaze u vodstvo. Taj instinkt i personu vođe jednostavno igrač ima ili nema, a kod nas nema takvog igrača. Oni samom svojom pojavom poboljšavaju ekipu 5-10% jer suigrači u njih imaju vjeru čak i kad pogriješe. To je Omeyer, to je Hansen, to je Karabatić. Takvi igrači su razlika između dobrih i najboljih. Hansen uzima loptu kad Danska ima 2 igrača manje i pronalazi slobodnog (!!!) igrača i asistira za 1 razlike Hrvatske, a Duvnjak nema muda povući kad Hrvatska ima 2 igrača manje pa se poslije pokaje zbog toga i ulazi u nerezonske šuteve koji završavaju tragikomično za "najboljeg igrača svijeta". Fali nam vođa! Fali nam Metličić i točka.
Pristupio: 19.09.2013.
Poruka: 72
25. siječnja 2014. u 17:27
FC Laguna je napisao/la:
53. minuta Danska vodi 26:25 i suci isključuju igrača Danske, Gojun u sljedećem napadu Danske radi prekršaj koji je mogao biti i isključenje da su suci navlačili za Dance. Primamo jeftin gol s igračem više. 55. minuta s igračem više stvaramo višak na krilu i Štrlek traljavim udarcem ne uspijeva smanjiti na 1 razlike. U sljedećem danskom napadu brani Losert, imamo napad ponovno za dolazak na 1 razlike, ali opet Štrlek zajebe stvar. Odmah ide kontra Danaca koji zabijaju pogodak za +3 i isključenje Gojuna koji je postavio nogu Dancu u kontri (to je valjda svima jasno da je zasluženo). Zabijamo s igračem manje, Losert brani u sljedećem napadu i opet imamo priliku doći na pogodak zaostatka, sada Kopljar upućuje isforsirani udarac kojeg Landin lako brani. Minuta i pol do kraja, Danska ima priliku ići na +3, međutim suci sviraju prekršaj u napadu i Hrvatska trči u kontru za smanjenje opet na -1, i Danci odmah dobivaju isključenje i zadnjih minutu i 15 igraju s igračem manje. Duvanjak gubi loptu ( i daje pobjedu Dancima praktički. Evo Ivane, Hvala na linku, taman sam si lijepo pogledao još jednom kraj utakmice i potvrdio sam sebi da nisam lud kad govorim da nisu navlačili za Dansku, već smo sami sebi krivi.

nadam se da si čuo za izraz "izgorili" ili "pregorili"... i da znaš da se utakmica igra od prve minute.. ti meni iznosiš zadnjih 5,6,7.. gledaj ponovno.. uostalom reći ću ti najbitnije.. da bi došli u finale morali smo biti perfektni, kao u prvom poluvremenu, hm, skoro pa perfektni... Francuzi to nisu bili pa su u finalu, Danci isto nisu pa su u finalu.. ti poveži ako možeš. hvala. uostalom štogod više napišeš neću ni čitati jer možda si i igrao rukomet, onda je još žalosnije sve šta si napisao. a što se tiče tih zadnjih 5 minuta nije bilo više ni potrebe jer je očito da su se naši dečki slomili.. a i nebi bilo dobro da bude očito kako se tekma natezala jer onda ti i ja nebi raspravljali. uostalom imaš izjavu Gojuna koji je bio na terenu, ma i da nije to rekao smiješno je da mi uopće raspravljamo. Imaj svoje mišljenje ali znaj da je ovo bilo skoro maestralno vođenje tekme, ali ipak nije.. za one koji poznaju rukomet. ali šta je tu je, domaćini su, mogli smo to i očekivati. neću više ni čitati tvoje odgovore jer mi je dosta. pozdrav
Pristupio: 08.09.2011.
Poruka: 85
25. siječnja 2014. u 19:35
Isto kao i sa Francuzima - tamo imamo +3 i igrača više i primimo 2 gola, a ne zabijemo ni jedan
Sa Dancima 2 igrača više i iz 3 čista zicera ne pogađamo i još razbranimo golmana.
Sami smo si krivi  - da smo se odvojili na +5 100% sam siguran da ih razbijamo sa bar 7-8 razlike. Čim je Čupić falio ona 3 zicera mislim da je svima bilo jasno da je to kraj. Suci jesu možda malo naginjali za Dance do pred kraj ali su nam tada pred kraj dovoljno pomogli, a mi kao da se user... kad imamo igrača više.

I opet ćemo se boriti za broncu - dosta mi je tih glupih utakmica - igraju 2 razočarane ekipe.
Dajte nam konačno jednog simpatičnog i velikog trenera - u zadnjih 10 godina trebali smo uzet bar 5 zlata, a mi jedva pokoju broncu ili srebro osvojismo...
Da poludim od muke koju reprezantaciju i igrače imamo, a vode ih debili...
Poruka: 19
26. siječnja 2014. u 04:11

Zoki1508 je napisao/la:

Nije problem u treneru već u vođi ekipe kojeg mi nemamo. Ta psihološka komponenta ekipnog sporta se provlači već odavno u svim sportovima. Na primjer: 2010. Barcelona nije bila 25% slabija bez Messija, već bez Inieste, Manchester 2002. nije bio slabiji bez Beckhama već bez Keanea, Lakersi 2002. nisu bili slabiji bez Bryanta koliko bez Shaqa itd. Nije problem u izborniku i to već tvrdim otkad je Červar otišao već u vođi ekipe na terenu. Nemamo tog igrača koji ulijeva strahopoštovanje protivnicima i suigračima. Duvnjak to sa svojim baby-faceom nije, niti je Kopljar sa svojim oscilacijama niti Alilović sa svojim nestajanjem u važnim utakmicama. Fali nam onaj netko tko će stati i reći: "Pa dobro u pičku materinu to neće ići baš tako kako ste zamislili." Dok god nemamo takvog IGRAČA. a ne izbornika, mi nemamo što tražiti u borbi za vrh.