ako period dobre igre produžimo na 30 min, a ne samo 15, kao protiv islanda, samljet ćemo ih. sve ovisi o nama....ako ćemo izgubiti, to će biti zbog golužinih gluposti i forsiranja kopljara. najviše se 'plašim' špilera...jer je pravi maher, a i zna dosta naših igrača (igrač je zagreba)!
ali i oni znaju špilmahera
Pristupio: 11.11.2009.
Poruka: 2.013
18. siječnja 2012. u 10:32
Iako sam već negdje napisao, ponoviti ću: uz dužno poštovanje prema Slovencima, ako ćemo igrati kako znamo, mislim da bi to trebala biti jednosmjerna utakmica: dakle, izjednačeno do 50. minute, onda ubacujemo u višu brzinu sa dva-tri brza gola i pobjeda. Samo je jedno, u mom životu... Hrvatska!
Tonco
Tonco
Potencijal za velika djela
Pristupio: 26.08.2010.
Poruka: 1.743
18. siječnja 2012. u 10:35
ajmo momci, pobjeda nebi trebalo biti upitna uz duzno postovanje prema slovencima
Dalmatinac88
Željan dokazivanja
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 701
18. siječnja 2012. u 11:36
Idemo naši po zlato usrid Beograda!!!
Život leti kapetane mladost biži, a na srcu friži...
Pristupio: 24.01.2011.
Poruka: 28
18. siječnja 2012. u 12:35
I ja sve manje podnosim Kopljara. On valjda u klubu dobro ígra, al za repku se ja nesjecam da je on ikad odigrao kako treba..!!! Imam kod njega osjecaj da se boji uci u duel, ko pickica igra...
18. siječnja 2012. u 14:28
Hercegovci, kao i dosad, mogu spašavati Golužu, samo je pitanje kad će Denis poluditi zbog stalnog forsiranja onog Kopljara.

2,10 i još ljevoruk.  I džaba.

Pristupio: 15.01.2011.
Poruka: 7.726
18. siječnja 2012. u 14:38
Ma poderat ćemo ih kao siromah napolitanku!
Pristupio: 05.09.2011.
Poruka: 21
18. siječnja 2012. u 15:58
Mislim da je taktika da Kopljar počne utakmicu..jer Bunta bolje igra kad malo 'naloži' na klupi. Ali kad bi on igrao opa poluvremena po 20 min, ispod 7-8 golova ne bi postizao!!! Musa mora dobit bar 10 minuta u napadu, Vori će da krepa ovim tempom, a tek je turnir počeo. Teško da će i Mirko zadržati nivo od preksinoć, i on i Lac... Tromi smo u obrani, sve neke bandere a 2-3 bloka na utakmici. Treba da bude 8-10 blokova bar.
Bojim se po malo večerašnje utakmice.....