Komentari na tekst: Hrvatska porazom zakomplicirala put

Vori i Balić ubojita kombinacija
Pristupio: 08.06.2010.
Poruka: 157
22. siječnja 2012. u 21:55
nemoze mi biti jasno kako nas najbolji igrac na prvenstvu lackovic ne igra zadnjih 10 min najvaznije utakmice drugog kruga ?!?!?!?!?!
Mihalj
Mihalj
Dokazano ovisan
Pristupio: 30.08.2006.
Poruka: 13.286
22. siječnja 2012. u 21:56
balić potpuno indisponiran. totalno pali u drugom. jebiga.
22. siječnja 2012. u 21:57
a jesan se u pravo vrime ostavila duvana :D dobro je ćosić reka izgubili dobivenu al sto ces ocito mi hrvati volimo ici tezin putem,al virujen u nase decke,znaju oni u cemu je problem,bit ce to bolje,drzin im fige u susretu protiv francuza,doslo je vrime osvete :D
Ronaldo9
Ronaldo9
Potencijal za velika djela
Pristupio: 28.04.2011.
Poruka: 2.281
sad me je vec pomalo i strah, sve nam je išlo na ruku na cijelom prvenstvu ali mi ne znamo uzeti ponuđeno, i sad protiv jebenih Francuza se moramo vaditi,pa jbt Vori I Balić danas katastrofa neviđena,ja ne znam koji je k s Voriem, u obrani još dobar ali napad užas,mogu samo reci da smo se svi malo razbahatili,danas se moglo vidjet tu na forumu pobijedit cemo i takve spike,toga do sad nije bilo,nakon tri utakmice mi smo se vidli vec u finalu, e jbg-a,ništa vadit cemo se na Francuzima
Pristupio: 22.01.2012.
Poruka: 8
Ja samo ovo nmg vjerovat od 08:00 minute svo vodili a onda ovi sretni supci minutu prije kraja povedu. Imamo mi jos jako velike sanse da pobjedimo al nije to to kad Španjolce nismo dobili
[uredio MoReNo LaGgeR - 22. siječnja 2012. u 21:58]
DeceiverOfFools
Željan dokazivanja
Pristupio: 01.11.2005.
Poruka: 417
goluža zaboravio na lackovica i strleka u drugom poluvremenu, pusiona, a i losert je trebao malo na gol, il je onaj konj alilovic pretplacen na mjesto golmana?!
whatever
africa_23
africa_23
Poruka: 3.258
glavno da je Slavko sačuvao Laca za sljedeću utakmicu ne dopustivši mu da igra zadnjih nevažnih 10 minuta., ionako ova utakmica nije bitna, sjajno rotira, ima "nos" za izmjene
– Znate da je meni najdraži Branko Ivanković, ali najbolji trener za Dinamo je Kruno. Ta energija, zanos, studioznost, priprema, praćenje nogometne evolucije... On je najbolje rješenje. -