Komentari na tekst: Hrvatska porazom zakomplicirala put

678
Pristupio: 21.10.2011.
Poruka: 33
22. siječnja 2012. u 22:08
jedina stvar koja mene zanima zasto balic ako je indisponiran igra cijelo drugo poluvrijeme?!
Ronaldo9 je napisao/la:
ljudi koji je vama k, kaj odma pljujete? kaj niste bili tolke face pa do sad dok smo pobjeđivali pljuvali po igračima i izborniku, izgubili smo utakmicu i kaj sad?? ko neki majmuni koji jedva cekaju nešto loše samo da bi nekoga popljuvali,koja vam je p materina?
Vidi cijeli citat

ja stalno pljujem po goluzi,zato sto je konj.Koliko drzi Kopljara u igri ljudi ce pomislit da je rukometni Messi pa da ga se ceka.
Pristupio: 18.10.2010.
Poruka: 1.279
22. siječnja 2012. u 22:10
Mihalj je napisao/la:
brzopotezni je napisao/la:
Nevjerojatno kakva dva različita poluvremena. Šteta, ogromna šteta. Da smo ovo uzeli bili bi u polufinalu, ovako smo postali meta i mađarima. Mnogo mi je toga nejasno od početka prvenstva. Za početak: gdje je nestala obrana 3-2-1? Najjače oružje. Gdje je ponajbolji obrambeni bundeslige Špoljarić koji ima tu pokretljivost koja nužno treba centar halfu u obrani. Gdje je Valčić Tonči koji u oba smjera može odigrati odlično. Kapitalac. Gdje je najbolje desno krilo Gummersbacha, zadnjeg svjetskog prvenstva i All star bundeslige Vedran Zrnić. Šta radi Musa,ako ga ne koristiš, a Marino Marić trune na tribini??? To se sve nameće kao logičan upitan. Ipak, odgovor na sva ta pitanja krije se u Kopljaru. Kako čovjek od 210 cm, koji je toliko neučinkovit na obje strane terena (ajde danas je dao 2 gola), umjesto da bude prisutna sila, iz utakmice u utakmicu je čisti promatrač. Ni obranu ne može igrat dovoljno dobro jer nema SRCA. Nema ono što sirovina Bunitć ima. Hrabrost. I taj majstor igra redovito. Dao Bog da se što prije proda da veliki gazda bude zadovoljan jer ovo je pretjerivanje. Opaska i na Balića. Očigledno potpuno mentalno nespremnog za ovaj meč večeras. U čemu je problem, ne znam. Može bit da ga pritišće ta neslužbena titula najboljeg igrača ikad, kad sam zna da za takvo što nema pokrića na temelju igara od 2008. pa nadalje. U svakom slučaju, velika šteta. Svaka čast navijačima, ali i organizatorima koji očigledno rade vrhunski posao. Idemo dalje, treba skinut mađare, a protiv francuza koji očito nisu ko prije, barem se nadam, probat uzet što se uzet može.

3-2-1 već neko vrijeme ne igramo. špoljarića već neko vrijeme nema. nije uopće problem desno krilo.
al za kopljara se slažem.

ne razmišljaš. Te sve nejasnoće i nelogičnosti upućuju na najveći problem reprezentacije a to je proces selekcije na koji mora pečat stavit GOBAC. nisam ni govorio da je igrački krilo problem, ali red stvari se zna.

Da imamo najboljeg obrambenog NBA lige, jel logično da ga se ne pozove u reprezentaciju??? Zašto se francuska ne odrekne Dinarta?

To je problem, imamo mi dovoljno kvalitete za dobit svakoga. Ali trener se ne pita. Da mu se ekipa, i radi.

Pristupio: 01.11.2011.
Poruka: 67
22. siječnja 2012. u 22:12
Šteta. Balić u 2. poluvremenu 2-3 puta prelako ispao u obrani i još ona izgubljena lopta.. Al šta je tu je, glavu gore i hrabro protiv Francuske!
Pristupio: 25.11.2009.
Poruka: 81
balić je zajebo najviše, a goluža jer nije zadnjih 10 min stavio duvnjaka, a neznam šta se dogodilo lackoviću da nije igrao
22. siječnja 2012. u 22:15
na desnoj strani pise da je Goluza rekao da cemo postovat svaku loptu. Da li je on to isto rekao Balicu i Voriju?
Pristupio: 19.02.2011.
Poruka: 156
22. siječnja 2012. u 22:16
obrana i Alilović su bili standardno dobri, ali ovo kako smo igrali napad u drugom poluvremenu je bilo katastrofa. Nemožeš u pol sata zabiti 8 golova, to se nikad nesmije događati, protiv nikoga. Vidjelo se da smo srljeli bezveze u prazno, no šta je tu je. Moramo se sabrati i protiv francuza nam igra samo pobjedam, nesmijemo si dozvoliti da ovisimo o drugima.... HRVATSKA
Pristupio: 08.06.2010.
Poruka: 8.186
Najveći problem drugog poluvremena su beskrajno dugi španjolski napadi. Ko je ikad igra rukomet zna da se ne može obrana igrat jednako koncentrirano dugo. Španjolcima su Česi dozvoljavali napade duže od minute u zadnje 3 minute, da ne govorim koliko su dugo trajali prije. Pa onda kad im je ispala lopta u aut napda je do tog trenutka traja minutu i dvadeset sekundi, a suci uopće nisu digli ruku. Logično je da onda obrana puca. Druga stvar, dosta loša igra Balića, nije bio na nivou, a bez njega je teško. U drugom poluvremenu smo ostali bez lakih golova, brzo su nas iziritirali suci i tako je utakmica izgubljena. Ništa nije izgubljeno, ali ovakva poluvremena nam se ne smiju događat...