Komentari na tekst: Hrvatska protiv Poljske traži svoje mjesto u europskom polufinalu

22. siječnja 2014. u 12:12
bit će čupavo...ali kad nije bilo :):) naprijed hrvatska!
Pristupio: 11.10.2010.
Poruka: 289
22. siječnja 2014. u 12:20
Majstorska mi je ekipa koja je kovala teoriju zavjere s puštanjem francuza šveđanima prije nego su ih poljaci demontirali jučer...
nido
nido
Mali dioničar
Pristupio: 19.05.2010.
Poruka: 8.600
22. siječnja 2014. u 12:51
Mislim da su se Poljaci sinoc ispuhali i veceras ce puknuti u datom trenutku...
***Gianni Infantino, najpoznatija talijansko-švicarska verzija loto-djevojke - Saša Ibrulj----///Svanut ce taj dan...-///-***Cenosillicaphobia: Strah od prazne krigle piva ---"Mamicu pronevjeritelju, odlazi iz svetinje!!!"---
Pristupio: 07.01.2012.
Poruka: 98
22. siječnja 2014. u 12:53

Najviše me zanima, dali je naš izbornik dobro analizirao Poljake. Posebno su opasni početkom drugom poluvremena kada su već nekoliko puta na ovom prvenstvu napravili seriju 5:0 ili više. Trebamo od početka biti koncentrirani u obrani i napadu i ne smijemo dozvoliti da se njihovi vratari Szmal i Wyszomierski razbrane. Također ne smijemo danas nepotrebno gubiti lopte.

Pristupio: 04.01.2014.
Poruka: 49
22. siječnja 2014. u 13:09
Valjda ne moze poljski golman dva put zaredom imat onakav dan.

Vidi cijeli citat

a ja mislio da treba bit dekoncentriran u obrani, a posebno u napadu, gubiti lopte što više i razbraniti ne samo Szmala nego i Wyszomierskog!

super su mi ovi forumski stručnjaci, ali šta je najtužnije ni naš 'stručnjak' na klupi nije puno pametniji, al svejedno tipujem na našu pobjedu. Iznad svih, Hrvatska!
Pristupio: 18.10.2011.
Poruka: 35
22. siječnja 2014. u 15:46
glupo je misliti da bi francuzi igrali 100% protiv šveđana kad znamo da ne bi prema tome da poljaci nisu pobjedili vjerovatno bi mi ispali, ali ovako ovisimo samo o sebi ionako naš izbornik voli teže puteve i kad nemora ići njima tako da nam ovo po njegovom sigurno odgovara što idemo na dance
Pristupio: 30.01.2013.