Komentari na tekst: Hrvatska u infarktnoj završnici osigurala četvrtinu finala Svjetskog prvenstva

Pristupio: 04.07.2011.
Poruka: 4.341
26. siječnja 2015. u 13:41
Sve u svemu, nakon ovakve sramotne igre jučer, nadam se da ih peče savjest (što bi trebala, ako imaju imalo obraza) i da će ih to motivirati da od sada igraju s poštovanjem prema dresu kojeg nose.
Jer onakvo igranje obrane preko k...a dobrih 40 minuta i gubljenje lopti u napadu je svojstveno 3-razrednim momčadima, a ne reprezentaciji koja ima, ako ništa drugo slavnu (nedavnu!) prošlost.
Naša je sreća, što imamo najbolji mogući ždrijeb...gotovo otvoren put do finala.
Ne možemo ni u 1/4 finalu ni u 1/2 finalu igrati s 3 najjače reprezentacije: francuskom, danskom i španjolskom. Oni će se međusobno 'klati' u drugom dijelu ždrijeba.
Ako nisu u stanju proći švedsku (vjerojatno) u 1/4 finalu i njemačku (vrlo vjerojatno) u 1/2 finalu, bolje da se ostave rukometa.
26. siječnja 2015. u 17:50
Jako mi je drago što smo pobjedili Brazilce, ali me zanima kakva je to bila priprema za zonu 3:3 ili 4+2? Dok su naši bekovi pokušavali pretrčati svoje obrambene igrače, naša krila su se usidrila na kornerima i nije im palo na pamet da utrče na crtu i u rupe 2-4 metra, ali još mi nije jasno da to nije ni vidio nitko od našeg stručnog tima. Inače, zona 3:3 je prva zona koju učite djecu od 12 godina, a isto tako ih učite da krila na tu zonu moraju utrčavati na crtu. Ne mogu vjerovati da naša vrhunska krila nisu ni jednom utrčala na crtu... To je i glavni uzrok naših poraza od Francuza, uz pogađanje Omeyera ne pucanje u gornji dio gola...