Komentari na tekst: Hrvatskoj odgovara napeto

Pristupio: 17.01.2012.
Poruka: 88
18. siječnja 2012. u 20:14
Smatram da nam je napad na nivou, igramo čist solidan napad, normalno je da je koji put bezidejno u utakmici, ne može se svih 60 minuta odigrat da imamo 100% šansu za gol tako da... dva kola po 31 gol, jako dobar učinak... jedino me brine obrana, jer nije za nas karakteristično da primamo 29 golova po utakmici i moramo pod hitno popravit obranu ako želimo tražit nešto protiv španjolaca i francuza jer su njihove obrane puno, puno jače od islandske tj. slovenske...
Pristupio: 20.11.2011.
Poruka: 170
18. siječnja 2012. u 20:20
Na obrani smo kao više radili tijekom priprema al ja to baš i ne vidim,jedino đta golmani (Alilović) brane i to je to..
Golova previše dobivamo i to triba smanjit čim prije...
Pristupio: 19.01.2011.
Poruka: 1.066
18. siječnja 2012. u 20:23
Odigrali smo koliko treba, kada bi nam se približili mi bi malo stisli i dobro, ali slažem se da je u drugom dijelu obrana bila loša i prebrzo smo primalii golove.
Pristupio: 26.03.2010.
Poruka: 322
18. siječnja 2012. u 20:24
15-ta minuta utakmice, +4 za Hrvatsku. I onda, Goluža vadi igrače i odmara ih?!?!?

Razbij ih skroz, odi na +8 i onda rotiraj koliko god hoćeš. Netko je rekao da su Slovenci igrali koliko smo im dopustili, to nije točno. Slovenci su iskoristili sve šanse što smo im dali. I ne znam što da kažem na obranu kojoj lijevi vanjski i srednji vanjski uspiju 10 (deset!) puta u jednom poluvremenu proturit loptu pivotu koji je licem prema golu ispred bekova. To nije greška pojedinca, nego cijelog sustava. Nedopustivo je priiti 29 golova dvije utkmice za redom.
Pristupio: 04.08.2011.
Poruka: 51
18. siječnja 2012. u 20:25
Ista priča kao i prošlo natjecanje, fali nam čvrstine i znanja u obrani. Nema više Špoljarića, Dominikovića, Kaleba, Valčića, Sulića... Previše. Zbog toga više i ne igramo 3-2-1. Obranom smo uvijek razbijali protivnike kad je bilo najpotrebnije i tako radili razliku. Hvala Bogu, Alilović je proradio. Napad nikad nije bio upitan, za to će se uvijek naći talenta. Vidjet ćemo kako će igrati protiv Španjolaca i Francuza. Za sad ne miriši na dobro. Nije to za medalju.
Poruka: 322
18. siječnja 2012. u 20:30
Jesu nam Slovenci uopće dali koji gol iz vana? Ako jesu, jako malo su uopće vanjski i pucali. Krilo, pivot, kontra i sedmerci. To ne štima.

Mada, moram reći da je desna strana naše obrane, Čupić, Horvat, Buntić, Kopljar odigrala puno bolje nego lijeva.
Pristupio: 12.12.2011.
Poruka: 47
18. siječnja 2012. u 20:57
desna krila bolja od lijevih apsolutno. čupić je imao svoj dan. al kak možeš reć da su kopljar i buntić bili bolji od lackovića??? lac šut 6/9 što je super za vanjskog igrača. buntić 2/6, kopljar 2/3 sa uobičajeno lošim reakcijama u napadu.

Pristupio: 14.12.2009.
Poruka: 362
18. siječnja 2012. u 21:13
i ovdje ću napisati da ne igramo lijep rukomet.. pobjeda je tu ali ljepote i akcije nigdje.. totalno pasivni i ne gledljivi..
Pristupio: 15.11.2011.
Poruka: 242
18. siječnja 2012. u 21:18
Opet primamo tako lake golove. Mi kada napadamo treba nam u prosjeku 40 - 50 sekundi da opucamo... Slovenci su danas igrali jednostavno, nisu imali nikakva "srljanja" i prelako nam davali golove. Imamo i problema kada je kontra u pitanju, pa barem 10 golova smo primili tako a to je nedopustivo, jer ce nas jedna Francuska ili Spanjolska tako unistiti. Pa zamislite jednog Abaloa, sa ovakvom obranom bi zabijao 15 golova po utakmici! Jednostavno igra u obrani mora biti poboljsana, u napadu jos nekako ide...