Komentari na tekst: Hrvatskoj odgovara napeto

Pristupio: 07.01.2012.
Poruka: 98
18. siječnja 2012. u 21:42
Bravo dečki. I drugu pobjedu smo upisali ma da mislim da nam neće ništa znaćiti, jer će Slovenci ispasti, te ne nosimo te bodove u drugi krug. Danas po mom mišljenju nije bila tako napeta utakmica kao protiv Islanda, jer smo cijelo vrijeme imali utakmicu pod kontrolom, makar to ponekad nije tako izgledalo.
Napad mi se posebno u prvom poluvremenu sviđao, dosta smo razigravali, križali i zabijali lagane golove. U drugom poluvremenu je već bilo teže, jer su Slovenci još agresivnije igrali. Čupić po meni danas kao što stoji u tekstu naš najbolji u napadu. Goluža je počeo također sa Buntićem, ali danas nije bio tako dobar kao protiv Islanda. Kopljar je dao dva gola i izvukao sedmerac. Više i ne mora raditi. Bez Balića se opet ne može.
Obrana mi se danas nije sviđala. Primamo pre jednostavne golove, imamo rupe po cijeloj crti i nismo bili u stanju zatvoriti pivota Žvižeja, koji je bio stalno slobodan. Morati igrati agresivnije i biti koncentrirani u obrani jer samo tako možemo dobiti npr. Srbe, Francuze ili Španjolce. Jer kako se kaže: "Offense wins games, defense wins championships"
Mirko je danas opet bio odličan kad smo ga trebali od sredine drugog poluvremena. Također pohvala Losertu, koji ulazi i skine sedmerac. Sutra se trebaju dečki odmoriti i fokusirati na Norvešku, jer današnja pobjeda nam ništa ne znaći ako Norvežane ne dobijemo. Moramo sa četiri boda ući u drugi krug.....IDEMO KAUBOJI!!!
Pristupio: 12.12.2011.
Poruka: 47
18. siječnja 2012. u 21:44
prema službenoj statistici kopljar je igrao 23 minute, al dobro, stvarno nije važno. po meni ni jedan ni drugi nisu na razini kakvu bi trebala imati reprezentacija koja želi medalju na prvenstvu. kopljar mi je nekako nedorečen, nema tu neke siline, odlučnosti. a buntić je izrazito nekonstantan što se vidi iz prve dvije utakmice. u prvoj junak, u drugoj je 3 puta pucao u ruke čovjeku ispred sebe. čisto forsiranje šuteva, nepotrebno. jednom zabljesne pa 3 utakmice tragičar. nema na vidiku igrača koji bi dostojno zamijenio peru metličića.
Pristupio: 18.01.2012.
Poruka: 4
18. siječnja 2012. u 21:50
hrvatska ce sigurno podici nivo igre i forme u nastavku prvanstva,mislim da i svi aduti ne treba biti pokazani i da ce odbrana proraditi kad treba u sledece utakmice ,duvnjak ce sigurno proraditi i kad krene masinerija,nema STOP,mozda ce i nas kire sutra odigrati najbolju partiju i pogoditi koji udar vise pa da se malo radujemo,juce je bilo tuzno
Pristupio: 26.03.2010.
Poruka: 322
18. siječnja 2012. u 22:12
interusrcu je napisao/la:
desna krila bolja od lijevih apsolutno. čupić je imao svoj dan. al kak možeš reć da su kopljar i buntić bili bolji od lackovića??? lac šut 6/9 što je super za vanjskog igrača. buntić 2/6, kopljar 2/3 sa uobičajeno lošim reakcijama u napadu.

Vidi cijeli citat

U OBRANI. Daj pročitaj tekst sa razumijevanjem, pa onda kritiziraj. Napad nisam uopće spominjao, jer je na razini. Govorio sam o obrambenim problemima
Poruka: 47
18. siječnja 2012. u 23:56
sorry, promaklo mi je... moja greška.
Pristupio: 09.01.2012.
Poruka: 17
19. siječnja 2012. u 00:33
sta reci, jedan veliki plus za Marka Kopljara, decko je odigrao odlicno svoju ulogu u napadu! Ono sto me najvise brine je nasa mlakost u obran, uopce nema srcanosti, nadam se da ce i to popraviti, napad odlican, jedan od najboljih na prvenstvu, netko kaze da je bezidejan, ja se ne bi slozio, bilo je tu dosta krizanja, odvlacenja, zapadanja( cak i previse u sredinu,)pa nismo mi neka bezvezna ekipa da ima tri sablone i samo to igraju. ocito smo skroz promjenili nacin igre,odustali smo od trosenja u obrani, natrcavanje i tko vise zabije,osobno mi se to ne svida ali ako ce dati rezultata onda dobro.. jos jedan detalj a to je (bar u mojim ocima) da izgledamo kao da igramo koliko nam je potrebno, da ima jos puno rezerve, steta sto bicanic i musa (radi samopouzdanja) nisu bolje iskoristili minute u igri, ali opet i tu je cilj ispunjen, bar su se na kratko odmorili lac i vori..
Pristupio: 27.03.2010.
Poruka: 3.628
19. siječnja 2012. u 00:43
badel je napisao/la:

i meni se čini. a to nije dobro. francuzima nećemo moći uvaliti 31 gol, jedino ako ih iskontriramo žestoko, a za to opet treba dobra obrana.

goluža je prije prvenstva govorio kako su radili samo na obrani. to se u prve dvije utakmice nije vidjelo, dapače, napad je bio taj koji se mogao s guštom gledati... odlično odigrane role u križanjima, otvaranjima šuteva... sviđa mi se što smo rasteretili krila malo dubljom loptom, pa nema potrebe da zalaze na crtu i da ih tamo izgaze neki teškaši, što je inače problem kod šablonskih napada, gdje krila dobiju užasne batine tim ulascima na crtu (govorim iz iskustva xD). može ovo i puno bolje, treba nam gojun u formi, mislim danas je žvižej radio što je htio, katastrofa, nisam mogao gledati, pa bilo je očito da u drugom poluvremenu samo na njega igraju... ali bit će bolje, ajmo naši!
Pristupio: 05.09.2011.
Poruka: 21
19. siječnja 2012. u 09:08
Napokon Kopljar pomaže umjesto da odmaže!!!
Ali!!! Ne razumijem zašto se napada Buntića,kao da neki nisu uopće gledali tekmu a komentiraju. Prvo poluvrijeme je obrana, a posebno desni dio s Buntićem, Vorijem i Čupićem odigrao odlično, svi golovi su nam stigli sa Gojunove strane (sa iste strane u drugom poluvremenu je slovenski pivot dobivao lopte po želji). Što se tiče Buntićevog napada samo 2 lopte mu se mogu prigovoriti! Jer je bar 3 puta bio na milost i nemilost Duvnjaka koji u kraju pasivnog napada ostavlja loptu za Buntića koji na postavljenu obranu i blok jednostavno mora opaliti ili suci uzimaju loptu, tako da to nije njegova greška nego grešla Duvnjaka koji nikada neće naučiti razigrati suigrače! Ni upola kao što Ivano radi. A koliko je tek Buntić imao asistencija? Zato i jest Čupić dolazio u prilike i bio naš najbolji igrač.
Po meni je Duvnjak bio najgori iako je dao 4 gola jer s njim je napad bezidejan i često se mora pucati nerezonski samo da se ne izgubi lopta a rezultat toga jest neizrađen šut te obrana golmana...a upravo je to razlog slabe realizacije Buntića.

Vidjet ćemo protiv Norvežana šta će biti...nadam se opet njegovih bar 5 golova.
Pristupio: 11.11.2009.
Poruka: 2.013
19. siječnja 2012. u 10:13
imao sam pravo jučer, kada sam napisao da ćemo igrati izjednačeno do 50-te minute, ubaciti u viši brzinu i dobiti dva razlike. Igrali su taman toliko koliko je trebalo da pobijede.  Obrana? Mislim da je obrana igrala taman toliko koliko je trebala, i da ne igraju onako kako će igrati kada dođu jače utakmice. Imam osjećaj da su protiv Islanđana igrali bolju obranu nego jučer protiv Slovenaca.  Mi smo nacija koja igra najbolje kada je najpotrebnije - nogometaši igraju najbolje protiv najboljih.  Isto tako i rukometaši.  I u svim drugim sferama života.  Jednostavno smo takav mentalitet.  (ok, ok, osim Ivice, Janice i Blanke, ali to je neka druga priča.. :-))  Bravo našima za pobjedu, idemo dalje!
[uredio galebRijecki - 19. siječnja 2012. u 10:23]
Pristupio: 04.07.2011.
Poruka: 4.341
19. siječnja 2012. u 11:08
loše, preloše! obrana nam ne postoji....6-0 koje hrvatska igra je najgorih 6-0 koje sam vidio zadnjih 15 godina! kopljar i gojun su 2 troma panja, koji ne bi igrali ni u repki slovačke! da imamo špoljarića i sulića umjesto njih (te vukića umjesto ninčevića) igrali bismo 3 različite obrane (6-0, 5-1 i naša specijalka 3-2-1) i to vrhunski! goluža, konjino jedna, što će biti kada mirko bude imao loš dan????