Komentari na tekst: Infarktna pobjeda Hrvatske nad Islandom

Pristupio: 05.08.2011.
Poruka: 1.243
17. siječnja 2012. u 01:22
Prava momčad! Razveselili su me. Uvijek jedan povuče. Mirko cijelu utakmicu, Štrlek trpa, Lac trpa, pa Buntić trpa kad svi stanu. I na kraju, kao šlag na tortu Balić pokazuje zašto svi pričaju o njemu već godinama. Čovjek na 50% pripremljenosti vodi odlučujuće napadačke akcije i to još kako. Rijetko tko može i ima muda izvest ono što je on uspio prije sedmerca za Ćupića. Njegovih par minuta na terenu zlata vrijede, još uvijek je prevaga. Njega samo više hvalim jer nije uopće trenirao. Svi su oni igračine!
Pristupio: 09.09.2011.
Poruka: 34
17. siječnja 2012. u 01:27
nisam neki znalac....zato mi molim vas objeasnite ovo moje pitanje: Koji ku.ac Kopljar raadi opet u repki???????
17. siječnja 2012. u 01:35
Smirite se s Kopljarom, niste u redu. On je dobar u obrani. Istina, ima previše minuta u napadu, no tu je Goluža na testu. U svakoj idućoj utakmici. Poanta su rotacije obrana - napad. Zato se njega forsira, a bilo bi najbolje pronaći riješenje protiv jakih momčadi. Jednostavno dio utakmice igramo sa više rotacija, a dio kao "laka konjica". Na treneru je da odredi gdje je fina granica. Koliko god Goluža nije stručnjak za takvu reprezentaciju, činjenica je da je danas vukao dobre poteze i dobro vidio utakmicu. Ovo za Vorija će primijetit. Sigurno će ga više odmarati sad protiv Slovenije jer za Norvešku će mu opet zatrebati. Zato je važno prelomiti ove utakmice što prije. U protivnom se umaramo i u drugoj skupini ćemo imati isprebijanog Laca i Duvnjaka, umornog Balića i umornog Vorija. To su naše napadačke sile. Zato pametno s njima. Kažem još jednom, treba isprobat varijantu sa Balićem/Vukovićem na desnom vanjskom. Imaš dobru obranu, malo rotacija i ubojit napad.
17. siječnja 2012. u 07:37
BRAVO  DEČKI   idemo dalje  a KOPLJAR  će valjda odglumiti  povredu na treningu i časno otići iz repke,jer jedini on  izgleda kao da je zalutao na parket
Pristupio: 04.07.2011.
Poruka: 4.341
17. siječnja 2012. u 09:12
počet ću s lošim stvarima, kako bih komentar završio u pozitivnom tonu, jer smo ipak pobijedili jednu jaku repku (ne i vrhunsku)! dakle, pod broj 1.) KOPLJAR....ne treba se tu puno objašnjavati. taj čovjek je smetalo u ovoj repki, ako kiksamo na ovom EP-u, on će biti za to zaslužan. u napadu nisam vidio veću pič.u u povijesti rukometa. u obrani je pak trom. kad je ušao buntić, napad je odmah bio tečan. lijepo je saračević rekao nakon tekme.....kopljar je preplašen, pa su ga svjesno puštali, a laca su 'gušili' na lijevoj strani, pa je samim time naša igra bila loša. čim je buntić ušao i zabio 2 komada, morali su više paziti na njega, lac je dobio prostor, a igra je postala tečna. na lijep je način poručio goluži da više NE stavlja kopljara u napad. broj 2.) GOLUŽA....do 49 minute igramo lošu 6-0 obranu, a kad smo počeli igrati 5-1, u 11 minuta smo preokrenuli -1 u +3! pametnome dovoljno! da nismo jučer imali inspiriranog mirka na golu, island bi poveo sa 4-5 razlike i to bi bio kraj. pozitivne strane....2 boda su tu (pogledaj francuze:), mirko se razbranio, lac je zdrav i 'napaljen', buntić standardno dobar, krila uobičajeno ubojita! ako budemo igrali 5-1 barem 30 minuta, slovenci i norvežani nemaju šanse. nadam se da će u te 2 tekme musa igrati barem po 30 minuta, jer vori mora odmoran dočekati 2 krug!! eto, čestitke dečkima na borbenosti i držimo palčeve sutra! ajmo naši!
[uredio pleniglacial - 17. siječnja 2012. u 10:58]
Pristupio: 29.05.2011.
Poruka: 158
17. siječnja 2012. u 10:08
Više manje svi komentari stoje. ZAKLJUČAK NA KRAJU: Imamo odlične igrače i očajnog trenera zbog kojega čemo se mučiti cijelo prvenstvo i nakraju vjerojatno ostati bez medalje. Pa taj Goluža trkelja več mjesec dana kako sprema obranu 6-0 za Island i onda uz odličnog Alilovića popijemo 29 golova!? Sreča što se vjerojatno Balić dosjetio da bi mogli odigrat 5-1 pa smo dobili tekmu!
Pristupio: 05.09.2011.