Komentari na tekst: Kako su igrali: Samo dvojica na razini

Pristupio: 30.07.2010.
Poruka: 211
19. siječnja 2011. u 20:10
SAD SE STVARNO VIDI DA GOLUŽA NEMA POJMA KAO TRENER.. 60 MINUTA NIJE SHVATIO DA IGRAMO SA IGRAČEM MANJE.... taj igrač manje je MARKO KOPLJAR!!!
Pristupio: 26.11.2010.
Poruka: 774
19. siječnja 2011. u 20:12
pa di su hrvatski šuteri. bez pravog vanjskog pucača nema momčadi. srbi igrali 6-0 obranu idealnu za šutere. hannsen im uvalio 10 komada za dansku a naši reć ćemo šuteri svi skupa 4 jadno
Pristupio: 16.01.2011.
Poruka: 328
19. siječnja 2011. u 20:19
Ma ono s nemijenjanjem Alilovića je bilo stvarno iritantno, kad nešto ne valja onda se mijenja, osim kod Goluže! A Lino nam je bio bedak...
Pristupio: 11.11.2009.
Poruka: 177
19. siječnja 2011. u 20:20
el nino, slažem se s tobom 100%. Kopljar je rukometno gledano totalno impotentan. Srpska obrana prestala je čak i izlaziti na njega na pola tekme jer ovaj ni da zamahne prema golu, a kamo li da bi šutnuo! Apsolutno beskoristan, štopao loptu koja je jedva dva  puta prošla do desnog krila. Bilo bi puno korisnije da je umjesto Kopljara igrao Vuković koji je puno probojniji i opasniji po gol ili makar Buntić koji nije genijalac, ali se ne boji kontakt. Kopljara preusmjeriti na odbojku ako želimo išta ozbiljnije napraviti na ovom prvenstvu, i inače.
[uredio davort - 19. siječnja 2011. u 20:21]
Poruka: 328
A kakvi su srbi dovoljno govori da nisu mogli dobit ovakvu Hrvatsku!
Kopljar je bija daleko najbolji
I wear a mask. And that mask, it's not to hide who I am, but to create what I am.
Pristupio: 18.10.2010.
Poruka: 1.279
19. siječnja 2011. u 20:28
obranu počeli igrat tek u 54. minuti. Kopljar bezopasan u napadu. naučinkovitiji do sada vuković grije klupu. i to je to. pravedan remi
Pristupio: 19.01.2011.
Poruka: 189
19. siječnja 2011. u 20:32
autor je sve dobro napisao......i alilović i goluža nek' se zapitaju što to taj balvan radi na golu.....samo stoji, ništa ne brani. šego je u par minuta imao 3 obrane, a ovaj u panj u 53 minute 5-6 obrana......užasno! za dobiti jake repke treba nam barem 15 obrana!
Poruka: 328
19. siječnja 2011. u 20:36
Alilović je imao dvije obrane! Semerac i jeadn šut...ostalo su Srbi tukli oko gola