Komentari na tekst: Kako su igrali: Samo dvojica na razini

Pristupio: 30.06.2010.
Poruka: 2.469
19. siječnja 2011. u 20:38
belizar je napisao/la:
autor je sve dobro napisao......i alilović i goluža nek' se zapitaju što to taj balvan radi na golu.....samo stoji, ništa ne brani. šego je u par minuta imao 3 obrane, a ovaj u panj u 53 minute 5-6 obrana......užasno! za dobiti jake repke treba nam barem 15 obrana!
Vidi cijeli citat

Ogledni si primjerak hrvatskog navijača: kad se dobija onda su svi k'o vanzemaljci, a kad se gubi onda ih sve u gulag poslati.Bravo!

Alilović je bio kriminalan i Goluža ga je morao vaditi već u prvom poluvremenu, ali nije zaslužio pljuvačinu. Ali, problem kod nas je što jako malo ljudi razumije razliku između kritike i pljuvačke.

Kopljar je apsolutno bandera napadu i žao mi je Buntića, ne samo ovdje, nego već godinama, jer se ovog poluigrača forsira do besvijesti, a sve nauštrb reprezentacije. Bila bi sjajna stvar za hrvatski rukomet da se neki strani klub zajebe i da ga kupe, možda ga više ne bi forsirali toliko u reprezentaciji.

S dva i pol igrača još smo dobro i prošli, ali s Dancima ili kasnije Šveđanima ako ćemo igrati ovako možemo zaboraviti na polufinale, jer će ovi imati i dobar sudački vjetar u leđa, u to uopće ne treba sumnjati.

No, vjerujem da je ovo bio samo slabi dan i da nam polufinale neće pobjeći.

19. siječnja 2011. u 20:41
rege kritiziraš drugog, a radiš isto, pa i ti pljuješ po Kopljaru, stvarno si smiješan
Poruka: 328
19. siječnja 2011. u 20:43
Ma trebamo bit realni svi mi i ja također, i reći da svemu jednom dođe kraj! Pomalo umire jedna strašna generacija, Ivano i Vori su ko staro vino, nema više Lina, Metle...nisu to adekvatne zamjene......volio bih da griješim
Pristupio: 10.06.2010.
Poruka: 2.080
19. siječnja 2011. u 20:55
Ima zamjena za Metličića samo oni nesmiju igrati u reprezentaciji jer se mora prodati Marko Kopljar. Robert Markotić, Nikola Kedžo, Luka Stepančić, Duje Miljak, Igor Kos, svi su oni bolji od Kopljara ali nesmiju igrati jer Gobac neda i to je sve, moramo se pomiriti s tim, isto je tka bilo s Joso Valčićem , pa se na sreću prodao dalje.
gilja2906
gilja2906
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 07.06.2010.
Poruka: 16
19. siječnja 2011. u 21:04
e ljudi moji...ne shvačam hvaljenje balića...čovjek igra utakmicu za sebe...on mora biti tu da odigra 10 minuta kad igramo s iraćem manje pa nek sere s svojim pikom...apsolutno nikog nije razigrao...daleko od toga da on nije jebeno dobar igrać ali počeo je igrat utakmice za sebe a to nigdje ne vodi...sada će svi reći pa kad nije drugi nije igrao ali judi pa srednji je tu da razigra ekipu a koju poziciju igra ivano!?
Pristupio: 01.09.2010.
Poruka: 50
Nema Pere i Ćupića, Hrvatska se raspada!
A taj Kopljar može pokriti sve pozicije jedino ako si legne.

johnny008
johnny008
Poruka: 1.212
19. siječnja 2011. u 21:06
gledam utakmicu i nikako mi neide u glavu zakaj je onaj mrtvi kopljar cijelo vrijeme u igri, zakaj ne vadi goluza alilovica, u krajnjoj liniji zakaj mu vise manje ista ekipa igra cijelu utakmicu napad  ako ne funkcionira. kolko sam vidio samo je malo rotirao laca za valcica i to je to. po meni je uz kopljara i alilovica i lac podbacio danas, previse je puta pucao i lopti popusio a malo zabio... vanjska linija je bila nepostojeca danas, a krila ko da su zaboravili da uopce postoje...
i jos jedna stvar, prije mi je uvijek bio gust gledat nase sedmerce jer bi džomba uvijek napravio neku spacku i golman bi ispo smijesan, bilo suhi list bilo nekaj drugo. ovi danas sam raspale pa  kud ode, dosadno... džomba vrati se
Aquila non capit muscas...
Pristupio: 14.08.2009.
Poruka: 67
19. siječnja 2011. u 21:41
gilja2906 je napisao/la:

???? o cemu ti pricas? razigravao je sve oko sebe, bar pola vorijevih golova je njegovih, ima je fenomenalne asistencije za strleka, lackovica.. pa nije on kriv sto se kopljar ne usudi sutirati, sto mu treba 10 sekundi da proslijedi na krilo, sto je lackovic prespor ili mu treba 3 metra prostora da bi se digo na sut..
ivano je odigrao fantasticno, borio se kao lav i ne zaboravi da konstantno ima za vratom dvojicu, trojicu igraca, pogotovo kad protivnik na desnog vanjskog skoro ni ne igra obranu
Pristupio: 11.01.2011.
Poruka: 187
19. siječnja 2011. u 21:57
ne znam zasto jednostavno ne pokusamo kao francuzi igrat bez desnog vanjskog... bar bi vukovic na prolaz zabio koji gol,a i zrnic bi dobio koju loptu vise...