Komentari na tekst: Kronologija: Danska ostala neporažena i otišla u finale, Hrvatska u borbi za broncu

Mihalj
Mihalj
Dokazano ovisan
Pristupio: 30.08.2006.
Poruka: 13.286
25. siječnja 2013. u 22:20
kriv je kopljar za one lopte od bičanića u golmana i vratnice. to je isto kriv!
Bit ćeš opet Dinamo
Pristupio: 15.05.2010.
Poruka: 267
25. siječnja 2013. u 22:21
Kopljar je mozda dobar obrambeni igrac, ali u napadu je obicna sprdacina. Za sada su svi osim Alilovica, Marica i Duvnjaka podbacili. Nek se bore za zivot u nastavku i necu im zamjeriti, nekako nam i nije dan...
Pristupio: 20.01.2011.
Poruka: 21
Svi su losi, osim Alilovica.Svi grijese.Nemoguce.Blokada u glavi.

Pristupio: 20.10.2010.
Poruka: 738
25. siječnja 2013. u 22:22
Kopljar standardno igra, ali ne gubimo zbog njega nego zbog par gresaka (Duvnjak, Vukovic), lose (polu)kontre i opcenito obrane ispod standardnog nivoa. Naravno da bi 2-3 bombe sa 9m pomogle, ali nije sve 1 igrac kriv.
Pristupio: 26.03.2010.
Poruka: 389
25. siječnja 2013. u 22:23
katastrofa ali još nije gotovo jer ni Danci ne igraju nešto posebno! a kopljara treba maknut iz napada
Pristupio: 14.09.2011.
Poruka: 34
25. siječnja 2013. u 22:24
nema mjesta panici, evo javil se kladarabatić, kaže da je stavil 1/2 sistem! uživajte u nastavku utakmice! :D
Pristupio: 09.11.2009.
Poruka: 629
Kopljar nije kriv za rezultat , al mra nekad opalit po golu samo da bi odbranu drzao kako bi se reklo HONEST
Pristupio: 27.08.2010.
Poruka: 261
25. siječnja 2013. u 22:25
Jerryto je napisao/la:
Vidi cijeli citat

kako ce oni ako im ti zamjeris....
slijedecih pola sata ce hrvatska odigrat bolje nego danska u prvom poluvremenu i to je lagana pobjeda za nas.