Komentari na tekst: Kronologija: Kauboji protiv Danske i 14 tisuća navijača, domaćini u finalu

123
...
789
Pristupio: 16.09.2013.
Poruka: 328
24. siječnja 2014. u 21:26
stravično kakva besramna sudačka krađa... trebalo je bit 5-6 razlike za nas da se ne izmišljaju isključenja... uvijek ista priča s ovim sportom, teško je da ti se ne zgadi nakon desetak godina istih scenarija
Pristupio: 29.08.2013.
Poruka: 816
24. siječnja 2014. u 21:27
Vec su poceli suci srat, mamu im jebem u picku! 2 iskljucenja (Cupic i Bicanic) nepostojeca!!
Poruka: 816
24. siječnja 2014. u 21:29
@sht - i uvijek u takvim sranjima mi najebemo!
Poruka: 816
24. siječnja 2014. u 21:31
sjedni na klupu Eggert, koji kurac prigovaras
Poruka: 328
24. siječnja 2014. u 21:33
nevjerojatno, sad nam zadnjih par minuta sude NORMALNO, a čovjek se osjeća kao da nam nešto poklanjaju... do toga je već došlo... ja ne znam dal smo mi hrvati stvarno tolko paranoičan narod, ali ubijte me ako se ja sjećam IJEDNE utakmice di se navlačilo za nas.. ili smo paranoici ili postoji teška urota protiv hrvatske... evo i vuković sad dobija isključenje za STANDARDAN faul u obrani.. ovo je već smiješno...
Poruka: 328
24. siječnja 2014. u 21:37
majko, realan odnos snaga u 1.pol je trebao biti pretočen u nekih 16-9, da nema ovog ciganluka.. bolje da ne gledam dalje, ovo će jako koštati za živce... evo sad sude sedmerac nakon što je hansen priej obrane u prostoru napravio korake... užas, gasim tv, nemogu više ovo gledat

evo prva sumnjiva odluka u našu korist... sad stvarno gasim tv :)
[uredio Sht - 24. siječnja 2014. u 21:39]
Pristupio: 03.07.2010.
Poruka: 349
24. siječnja 2014. u 21:40
Ovo je jedno od najboljih 30 minuta Hrvatske ikad...
Poruka: 816
24. siječnja 2014. u 21:41
@jo.tsonga, slazem se. jebiga trebalo je bit +3/4 ali neka!
24. siječnja 2014. u 21:43
Mi večeras moramo dobiti Njemce a ne Dance, morati će Alilović dati mnogo veći doprinos u drugom poluvremenu.