Komentari na tekst: "Mlada Hrvatska preuzela odgovornost"

Ti možeš krkane, ti tu reprezentaciju možeš razdrmati i izbaciti iz glavnog kolosjeka... ;)
Pristupio: 07.07.2010.
Poruka: 231
28. siječnja 2011. u 23:29
ma neću ni čitat ovaj članak,goluža mi se gadi.mamicu ti tvoju tebi je 5 mjesto uspijeh,kretenu bolji smo od švedske i španjolske duplo.sve si ti kriv jer nemaš pojma
29. siječnja 2011. u 00:27
Ako je Drago Vuković sa skoro 28 godina mladost,onda stavrno... Goluža,ti si kriv šta je 5. misto uspjeh !!!
Pristupio: 23.01.2010.
Poruka: 2.703
29. siječnja 2011. u 01:14
Nisu više mladi ni Kopljar,Gojun,Musa,Alilović,Šego ,mladi su samo Duvnjak,Matulić,Štrlek,Marić i Pešić.To je samo laganje naivnima,danas u 70% utakmice francuzima u vanjskoj liniji igraju 2 igrača 1988 godište i jedan 1984,e to je mladost,pa vi recite Francuzi su stari!!
blaž1986
blaž1986
Mali dioničar
Pristupio: 25.07.2010.
Poruka: 5.946
29. siječnja 2011. u 01:32
musa , gojun i kopljar su 86 , alilovic i sego  85!
29. siječnja 2011. u 01:39
Znam,jako dobro za godišta,i ta navedena petorka oni igrači srednjih godina,mladi igrači su oni sa 23 godine i mlađi!!
torrente87
torrente87
Željan dokazivanja
Pristupio: 24.05.2010.
Poruka: 266
29. siječnja 2011. u 02:18
Kod 13-8 za nas pa sve do 14-16 na poluvremenu, Goluža je napravio jedva dvi zamjene, a bilo je očigledno da mnogo tog ne štima.
Opet na kraju imamo 33-27, 33-30 MINUTU PRIJE KRAJA i mi to umalo prokockamo. Pitam se samo čija je to greška??
Osobno, skoro bi i volio da smo primili onaj gol i izgubili u produžetku, samo da se ovog klauna makne s klupe..
Vidio bi onda kako bi ovako bahate izjave dao poslje tekme.. bez imalo samokritike, ili Goluža možda ne razumije tu riječ..?
Pristupio: 17.08.2010.
Poruka: 373
29. siječnja 2011. u 02:45
iako me najviše naljutio onom izjavom nakon Danske, ovom izjavom je popravio stvar: "I ja griješim, mlad sam trener, najviše sam pogriješio zbog onoga što sam rekao nakon utakmice s Danskom. Žao mi je zbog toga, jer nisam ja ta osoba koja je to rekla." Zbog toga ga više neću napadati ovdje. Što se golmana tiče, nema tu refleksa, sve je to čista lutrija bazirana na proučavanju sattisike šuteva glavnih pucača i onda u trenutku šuta biraš stranu kao golmani koji brane jedanaesterce, a imam dojam da naši golmani to ne rade nego stoje na sredini i čekaju da nešto obrane.