Komentari na tekst: Modrić zabio Liverpoolu, West Ham ispao iz lige

Pristupio: 16.05.2010.
Poruka: 569
15. svibnja 2011. u 18:55
liverpool bez šanse,modrić prvo ime,organizacijski standardno,obrambeno sjajan..bravo
15. svibnja 2011. u 19:03
gledao sam samo drugo poluvrijeme i koliko sam vidio tottenhamjedva da je centar prosao...nepostojeci penal definitivno
Poruka: 774
15. svibnja 2011. u 19:05
ma ovo je već postalo sramotno. webb je zadne 4 utakmice šta je sudio odlučio. neznam ko mu daje više najjače utakmice.
Pristupio: 03.12.2010.
Poruka: 449
glup prekršaj je napravio mladi igrač liverpoola, al bilo je na rubu šesnaesterca, trebao je biti slobodni udarac
Pristupio: 06.12.2007.
Poruka: 4.267
15. svibnja 2011. u 19:06
...se kaže; jel Liverpool dobio po pički ili pitčci? toliko o kantanju! YIDARMY!
Poruka: 774
15. svibnja 2011. u 19:09
vidim da mi dajete minuse vjerojatni niste ni gledali utakmicu pa vam evo video pa sami prosudite jel bio penal http://videa.hu/videok/sport/l0-2t-HFDNlSw3Jk0kjAvK.
Pristupio: 11.05.2011.
Poruka: 37
15. svibnja 2011. u 19:11
ma kakav penal... Takvih startova je bilo 5-6 na utakmici..a i uz to, kontakt je bio izvan 16 metara.
Vidi cijeli citat

istina, mislim da je pred kraj drugog poluvremena carragher slicno nesto napravio u 16 metara pa nije bio nikakav penal....
[uredio LivFan - 15. svibnja 2011. u 19:24]