Komentari na tekst: Nestali u 60 sekundi

1
Pristupio: 11.06.2010.
Poruka: 146
17. siječnja 2011. u 19:38
Australci su zabili 6 golova u drugom djelu znaci 2 vise od Alzira :-)) Svaka im cast...jedino su Rumuni dali 2 vise :-))
Pristupio: 16.01.2011.
Poruka: 328
17. siječnja 2011. u 19:52
A baš su simpa, sami si platili put, palac gore za Australce! Nama je bitniji predstojeća tekma Srbija Danska, s nestrpljenjem to iščekujem! Mislim da će ih danci slistit, dosad su bili prilično neuvjerljivi naši istočni susjedi tj. Indijanci (pošto smi mi kao Kauboji)!
Pristupio: 27.04.2010.
Poruka: 3.283
17. siječnja 2011. u 19:54
australci mogu biti ponosni, zabili su nam koliko i alžirci :D al dobro, odlično je da su se ostali propucali, trebat će svježine itekako u idućim tekmama, a pogotovo mi je drago da je i duvnjak osjetio teren, loptu i slast gola :D idemoooo s*ebat srbe u srijedu ;)
Poruka: 328
17. siječnja 2011. u 20:10
Dancima out Mogensen za cijelo SP, nismo samo mi nesretni, mada prednjačimo..
Weasley
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 30.896
17. siječnja 2011. u 20:17
tri očekivane pobjede su ostvarene, sad idemo ozbiljno od prve minute, a ne od tridesete...3 utakmice, 2. poluvrijeme: 54-18!
[uredio DeKo - 17. siječnja 2011. u 20:17]
Pax vobis. Memento mori qui. ludetis pilla
Poruka: 328
17. siječnja 2011. u 20:39
Nakon 20 minuta Danska -Srbija mogu mirne duše reći da "prava" Hrvatska samo čudom neće osvojiti grupu! Vujin i Hansen, ostali ne baš dojmljivi (srpski pivot konstitucijom neodoljivo podsjeća na našeg Ivicu Blažićka)!