"A winner is someone who recognizes his God-given talents, works his tail off to develop them into skills, and uses these skills to accomplish his goals." - Larry Bird
nego ovo mora na naslovnicu.. a ne hajdukova prijateljska utakmica...
Pristupio: 27.02.2010.
Poruka: 11.159
18. veljače 2012. u 20:47
ajme šteta... stvarno mi je žao zbog ovog... mislim, čestitke nexe-u, ovo je sjajan rezultat, al stvarno ne mogu prežalit taj jedan gol
nexe8
nexe8
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 14.10.2010.
Poruka: 22
18. veljače 2012. u 20:55
u ovoj je utakmici definitivno presudilo iskustvo ... mislim da si 6 razlike 5min prije kraja ozbiljna ekipa kao Nexe ne smije dopustiti...ali svaka cast deckima na borbi,dali su sve od sebe
Duša boli nakon ovog!
Bilo je previše grešaka na kraju. Kamenica je forsirao Markotića koji danas nije bio na nivou. U zadnjih 5 minuta izgubio je 3 lopte. Uz to u drugom poluvremenu glupo potrošen time out, bila je podignuta ruka za pasivan napad 4-5 minuta prije kraja, pozvan je time out i nakon povratka ruka je ostala gore. Taj time out bi zlata vrijedio u zadnjoj minuti.
Pristupio: 20.09.2004.
Poruka: 5.277
18. veljače 2012. u 21:47
Nisam gledao tekmu (nije se nigdje prenosila cini mi se) ali ovoliko razlike prosut na kraju to se nemoze samo pripisat neiskustvu.Pa kako je moguce imat zadnji napad i primit gol u zadnjoj sekundi iz kontre? Stvarno moras bit glup da ti to uspije.Slicno ko Kecman protiv Cibone.
Covjece baci loptu na tribinu i gotova je stvar.
18. veljače 2012. u 22:44
klasična priča hrvatskog sporta. pobjeda i prije nego što je sviran kraj utakmice.. koliko smo samo to puta iskusili od košarke, nogometa, rukometai svejedno nismo ništa naučili.. šteta, bila bi super priča..

Vidi cijeli citat

Ma 5 minuta do kraja imali smo 6 razlike. 2 minute do kraja 4 razlike. Zadnja minuta 2 razlike i napad. Stvarno glupo prosuta prednost. Neiskustvo i vruća glava, ništa drugo :(

Naslov kaže "Nexe ostao bez čuda u zadnjoj sekundi". Prema kretanju rezultata čudo je da se uopće ovako nešto dogodilo.
[uredio simba_m - 19. veljače 2012. u 02:17]