Komentari na tekst: Novi poraz Cedevite u završnici, Bešiktaš slavio slično kao i Lietuvos Rytas

12
Pristupio: 05.09.2013.
Poruka: 6
22. siječnja 2014. u 20:29
U utakmici gdje ti protivnicki play ima 10 skokova se nema sta trazit...
Pristupio: 03.05.2011.
Poruka: 146
22. siječnja 2014. u 20:58
onaj nolan smith kad kog ude zasere,gubi dosta lopti i nemoze pogodit bacvu a ne koš
Pristupio: 28.04.2012.
Poruka: 2.677
22. siječnja 2014. u 21:35
Ma samo da ponove ovo u subotu i bit će sve u redu. :)
Pristupio: 06.01.2014.
Poruka: 207
22. siječnja 2014. u 22:18
Slažem se sa namjernim da ponove i pobijeda bi trebala biti tu,Ima još tekmi za igrat nemogu sve dobit turci valjda.
litleben
litleben
Dokazano ovisan
Pristupio: 23.11.2012.
Poruka: 11.422
22. siječnja 2014. u 22:34
Cijelu utakmicu dominiraju pod košem i onda u zadnjih 5 minuta Repeša, ponovo, izvadi centre i krenu napucavanja i poraz.
Oh dear look what they've done to the blues, blues, blues.
sportoz
sportoz
Potencijal za velika djela
Pristupio: 26.06.2013.
Poruka: 1.385
22. siječnja 2014. u 22:48
Sve sam već napisao nakon Rytasa. Za razliku od njih meni je glupo da se ponavljam...
Pristupio: 18.05.2011.
Poruka: 1.531
22. siječnja 2014. u 22:59
ovaj repesa prica englski gore od ingrid anticevic ....lisen , lisen by ercegovacki naglasak ...samo nezna kako da doda ono goluzino vamo , lisen vamo ;)
Zdren
Zdren
Pristupio: 15.10.2009.
Poruka: 2.551
23. siječnja 2014. u 08:44
U minuti odmora u 4. četvrtini, Repeša tumači kako treba zatvarati skok, ovo-ono. Nakon toga, Bešiktaš skupi 5-7 napadačkih skokova.
A i ono što je Smith promašio na kraju...a boktenedo
Pristupio: 13.01.2013.
Poruka: 2.411
23. siječnja 2014. u 09:45
Drugu utakmicu za redom imaju šut za pobjedu (Smith) i ne uspjevaju. Igraju ravnopravno sa svim ekipama i negdje će im se to vratiti. Znači... i dalje optimizam
Zdren
Zdren
23. siječnja 2014. u 13:17
Nije bilo za pobjedu već za produžetak, no svedjedno. S dva i pol metra od koša Smith ne pogodi niti obruč. Pffft