Komentari na tekst: Olić: "Ne shvaćam Van Gaalovu odluku"

1
Pristupio: 02.01.2010.
Poruka: 62
29. ožujka 2010. u 13:13
nevjerojatno loša odluka van Gaala, kako mu je palo na pamet promijeniti dva najbolja igrača na poluvremenu? makar su Ribery i Robben zvijeri, ali muller, svhweinsteiger i klose su odigrali kriminalnu utakmicu. bio sam na utakmici, i nijemci se isto nisu mogli načuditi ovakvom potezu.
Pristupio: 31.07.2009.
Poruka: 136
29. ožujka 2010. u 15:09
da ih je ostavio do kraja morao bi ih i u LP staviti u prvu a to mu ne odgovara pošto su ovi ipak veće zvijezde...
Poruka: 62
29. ožujka 2010. u 15:14
robben se ozlijedio (i to nakon što su napravili sve izmjene), tako da on neće igrat u utorak protiv manchestera. i još jedan potez van Gaala, gubi 2:1, 15 minuta prije kraja, ulazi Demichelis, i van Buyten ide na centarfora... briljantan potez :-/
Pristupio: 09.02.2010.
Poruka: 328
29. ožujka 2010. u 16:27
..neznam u kakvoj je Olić trenutno formi,ali ono što je do sada pokazivao za Bayern je vrhunsko..u svakom normalnom klubu bi takva radilica,osica bila u 1. sastavu,ali u Bayernu,kao i u Realu i sličnim prepotentnim klubovima moraju igrati zvjezdice..šteta za Olu,mogao je i u veći klub u kojem bi bio više cjenjen..
sensitive bastard
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 11.12.2009.
Poruka: 26
29. ožujka 2010. u 20:16
ola je igrač kojeg bi svaka ekipa na svijetu poželjela.
jedan je od rijetkih igrača na svijetu koji daje 100% svojih mogućnosti i više i to na svakoj utakmici.
nogomet je timska igra, a ola je pravi timski igrač koji gine za svoju momčad.
oli netrebaju 10-ak utakmica da se privikne na neku momčad. on nastavlja i u prvoj utakmici za svoj novi klub tamo gdje je stao u svojoj zadnjoj utakmici za svoj stari klub.
ola konstantno napreduje i sa pristupom koji ima napredovat će do kraja svoje karijere.
mogu ljudi pljuvat po oliću koliko žele ali to neće promjenit činjenicu da je ola solidan NAPADAČ i vrhunski IGRAČ svjetske klase.
a to što van gaal taktizira kako bi ugodio ljudima u upravi to je njegov problem i zbog toga će dobit pedalu.
[uredio sensitive bastard - 29. ožujka 2010. u 20:17]
Pristupio: 26.11.2009.
Poruka: 1.046
29. ožujka 2010. u 21:00
totalni promasaj van gaala!!vidi se da ne zna vodit ekipu koja igra na vise frontova cijelu sezonu,igrace treba rotirat i odmarat kad god je moguce,pogotovo ovake kakav je robben... imao je X na poluvremenu i zdravog robbena,a na kraju je ostao bez svega!!