Komentari na tekst: Partizan učvrstio četvrtu poziciju, Igokea i dalje bez gostujućeg ulova

11. siječnja 2015. u 12:39
što se same igretiče, Olimpija je itwekako izašla iz krize. A za pobjedu u Beogradu protiv sudačkog trojca, moraš biti bolji od Partizana za barem 15ak koševa.
Oh dear look what they've done to the blues, blues, blues.
Pristupio: 26.04.2013.
Poruka: 24
11. siječnja 2015. u 14:41
Ne znam da li smo gledali istu utakmicu, ali ako cemo o sudjenju, Olimpija je imala zastitu kao da je Barselona svih 40 minuta. Celu poslednju cetvrtinu nisu odigrali krsten napad vec su dobijali faul I bacanja tako sto uzmu loptu I na silu se zabijaju u odbranu. U onom konkretnom ''spornom'' napadu Murica uopste kos nije zanimao, vec kako da dobije faul. Posle skoka je napravio cist faul i krenuo da divlja, za sta je kaznjen tehnickom. Pa Vujosevic je za slican performans dobio tri utakmice suspenzije (potpuno opravdano) i tada je sve bilo u redu? Jel to znaci da u poslednja dva minuta mozes da psujes sve zivo i mrtvo sudijama a da ne dobijes tehnicku, da slucajno sudije ne bi odlucile pobednika?? Pa jesu oni dali onu trojku na 75:71 ili Andric? Sto se same igre tice, zaista je Olimpija igrala vrlo dobro sve vreme, imala dobar procenat suta, pogodila gotovo sve penale i bila u igri do kraja. Ali to nikako ne znaci da im je bilo sta uzeto, naprotiv... ali dobro, strah se polako uvlaci...
Pristupio: 29.01.2013.
Poruka: 301
11. siječnja 2015. u 21:20
Da budemo iskreni jesu malo sudije pomogle Partizanu :)
Poruka: 24
11. siječnja 2015. u 21:39
MiloshSRB@ Ma pazi, niko ne spori da je neuobicajeno da se svira tehnicka 100 sekundi pre kraja na 1 razlike, al' bas zato je trebalo da pazi sta radi, pogotovo sto je pre toga bas on dobio dva faula na silu, prakticno ni iz cega... a da je Partizan imao sudjenje recimo u Zadru kakvo je Olimpija imala u Pioniru, dobio bi tu utakmicu 7-8 razlike, pa opet niko rec nije rekao