Komentari na tekst: Popović: "Pobjedu treba i zaslužiti"

Pristupio: 30.03.2010.
Poruka: 5.978
05. rujna 2010. u 02:13
ninis je napisao/la:
U odnosu na ovo šta smo dosad igrali ovo je bilo odlično, ali početničke greške u odlučnim trenucima su nam odnijele utakmicu. Nevjerovatno mi je da Bogdanović 45 sekundi prije kraja našu čistu kontru pretvori u izgubljenu loptu, al mlad je, njegovo vrijeme tek dolazi! Na Kusa ne treba trošiti riječi i živce, čovjek je ode zalutao, 30 i nešto godina, i onakve početničke greške 12 sek. prije kraja, žalost, jad, tuga i čemer! Nažalost cijelo prvenstvo igramo neku košarku 1 na 5, za nas je obrana pick n rolla znanstvena fantazija, slobodna bacanja nemoguća misija, ukratko osnove košarke.  I za kraj šta je uopće na ovo prvenstvu radio Zoki "Mr. izgubljena lopta" Planinić?!?!
Vidi cijeli citat

To je to,oni su imali širinu,koristili su svih 12 igrača,i Duda im je PAŽLJIVO DOZIRAO MINUTAŽU,i igrali su prema tome kako ko koristi trenutnoj postavci i ciljanom učinku,a ne tako da naši dopuste Krstiću da realizira 3-4 napada za redom,i onda izađe Banić i uđe Lončar da ga zatvori.I,nevjerojatno mi je da Joke nije zva time-out kod njihove serije 6-0 u drugoj četvrtini,i još jednog napada za izjednačenje,kojeg nisu realizirali.Totalno početničke greške.I uza sve to,zamalo smo ih dobili.Pa neki od ovih igrača stvarno zaslužuju titulu genijalaca(bez sprdnje),i da smo dobili,to bi bilo u rangu SF romana,fenomen.Ovako...