Komentari na tekst: Porazi koji ne trebaju zavarati

19. lipnja 2010. u 12:12
Pristupio: 09.11.2009.
Poruka: 1.094
Kremenko je napisao/la:
Pa Nemci su tako igrali zato sto imje Srbija to dozvolila jer su se povukli na svoju polovinu,i nisu uopste razmisljali o napadu,do trenutka iskljucenja klosea utakmica je bila ravnopravna i nemci nisu imali nikakvih ideja kako doci do gola,prilike su krenule da se stvaraju tek kad je srbija povela i krenula da se brani
Vidi cijeli citat

evo, regstrirao se frajer samo da se opravda... vjeruj mi da im nije bila namjera pustiti njemce u tolikoj mjeri da bi mogli pogodit precku, imati dominaciju vecim djelom drugog polovremena i izboriti penal uz jos par vrlo dobrih sansi (sve to uz igraca manje), jednostavno su njemci poceli pre mlako, sto im se kasnije osvetilo jer su poceli igrati kako objektivno mogu tek po primljenom zgoditku... stvarno igraju najbolji nogomet na svijetskom po meni
Pristupio: 10.05.2008.
Poruka: 1.529
19. lipnja 2010. u 12:17
2 kljucne tacke ovog meca su iskljucenje Klosea i gol Srbije sto se desilo u istoj minuti (39.) i odbranjen penal Podolskom (60. minuta). Nemacka je sve svoje sanse imala izmedju te dve situacije, prvo u poslednjem minutu prvog poluvremena sut Kedira posle kornera, i na pocetku drugog dela 2 sanse Podolskog iskosa sa leve strane. To je bilo sve od njih, do naseg gola nisu imali nijednu sansu, posle promasenog penala nisu imali nijednu sansu a mi smo mogli i da ih nakantamo da je bilo malo vise koncentracije kod sansi Jovanovica, Zigica i Kacara. Onaj ko uporedjuje ovaj mec sa utakmicom Spanija - Svajcarska je u najmanju ruku maliciozan jer ovde je posed lopte bio 51-49 a tamo Svajcarska nije mogla izaci iz sesnaesterca, posed je bio 63-37 a u sutevima 25-6 za Spaniju za razliku od ovog meca gde je bilo 13-10 za Nemacku. Toliko.
Poruka: 18
19. lipnja 2010. u 12:29
Savage_Garden je napisao/la:

Prijatelju, tamo se igralo 11 protiv 11
19. lipnja 2010. u 12:33

15-10 u sutevima, s time da su ovdje njemci imali igraca manje, pa je posjed veci od pola dokaz njihove bolje igre, uz to i 7 kornera naspram vasih 1 je dokaz da je taj njihov posjed ostvaren vecinom na vasem djelu terena, jer njemci za razliku od vas nisu usporavali igru nego su loptu pucali odma distribuirali u napad... jednostavno su njemci bili opasniji, to sto u kontri 3-1 za vas stalo vec kod drugog pasa nemozes racunat kao sansu za nakantavanje, jer ste dobro prosli
Pristupio: 18.12.2009.
Poruka: 18
19. lipnja 2010. u 13:02
Packe, ne slazem se bas... 1) Svicarci su dobili Spanjolce "grckom" taktikom, s kojom su Grci osvojili EP 2004. Znaci igrali su bunker, jer su znali da se igracki ne mogu mjerit sa Spanjolcima, i nadali su se zabiti iz kontre ili iz neke standardne situacije. To im je i uspjelo, s time da ih je Benaglio spasio, koji je Spanjolcima obranio sve zivo. 2) Igra Srbije se ne moze usporedit igrom Svicaraca! Srbi su, barem u 1. poluvrememu, "igrali", napadali su i nisu se iskljucivo branili, dobro su stajali na terenu i nisu Nijemcima dopustili da se razviju. Utakmica je bila izjednacena, Srbija je bila ravnopravan protivnik! U drugom poluvremenu su se Srbi povukli i prepustili Nijemcima iniciativu na terenu, a Nijemci su stvorili dosta izglednih prilika. Naravno, Nijemci su tu i tamo imali peh (stativa, promaseni penal), ali ne treba zaboravit da su i Srbi imali svoje prilike za povecanje vodstva (stativa, precka, itd.). Moj facit: Spanjolce nije islo protiv Svicarske, bili su nadmocni, ali lopta jednostavno nije htjela u mrezu, a sa druge strani su primili "blesavi" gol. A Nijemci su ipak pokazali neke slabosti, Krasic im je stvarao dosta problema, Srbija je dokazala da kvalitetnije reprezentacije i te kako mogu igrati protiv Nijemaca i nadati se pobjedom!
Pristupio: 05.02.2010.
Poruka: 103
19. lipnja 2010. u 15:46

Svi pominju NESREĆU Nemačke (neiskorišćen penal), a ne pominju NESREĆU Srbije, tj. način kojim je penal zarađen.

Svi pominju šanse Nemca, a niko da pomene stativu i prečku Srbije u 100% IZRAĐENIM akcijama, a ne u nekim slučajnim odbicima.

Dominacija Nemačke je totalni privid jer je Srbija upravo igrala onako kako je planirala, tj. Nemci su ti koji NISU MOGLI DA PREPOZNAJU sopstvenu igru. Srbija je upravo igrala na kartu da se Nemci 100% otvore u trci z berem jednim bodom - kako bi postigli još neki gol.  O tome je i pričao Antić.

Da li je Nemačka bolja ekipa od Srbije? Jeste. Da li je pobeda Srbije zaslužena? 100%. Da li je pobeda Srbije slučajna? Nije.

[uredio x-files - 19. lipnja 2010. u 15:54]
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 2.696
19. lipnja 2010. u 19:39
Covik ode pise kako Njemacka i Spanjolska imaju vise razloga za optimizam uoci ostalih utakmica zbog toga sto dobro igraju. To je istina. Kad imas igru rezultat ce doci (ne mora uvik ali oce najcesce), a kad nemas, e onda je pitanje koliko se puta mozes provuci. Da se razumimo, Srbija se nije provukla protiv Njemacke, daleko od toga, ali Nijemci igraju nogomet koji donosi prilike za gol, nogomet koji po meni garantira rezultat. Moze se i tu dogoditi da oni ne prođu skupinu, da ispadu u osmini finala ali mogu i do kraja. Samo da se idete okladiti sada na osnovu dosadasnjih prezentacija na koga bi stavili novac? Na koga bi stavili novac da ce otici do kraja? Italiju? Englesku? Argentinu? Brazil? Nizozemsku? Ok, no po meni Nijemci i Spanjolci igraju puno bolje od navedenih ekipa. Barem do sada.
P.S. Svicarci na klupi imaju strucnjaka koji spada u ˝world class˝. Ne cudi da Svicarci pod njim dobro igraju, a pogotovo da su onako dobro stajali u obrani u nekoj 4 1 4 1 formaciji.
[uredio Johannes Cruijff - 19. lipnja 2010. u 19:42]