Komentari na tekst: Prvi poraz Hrvatske na Euru, sjajan povratak Omeyera za pobjedu Experata

19. siječnja 2014. u 22:00
Zašto Marko Kopljar nije došao na drugo poluvrijeme? Na kraju tekme zadnji šut od svih IGRAČA šutira Joso Valčić.  Prvo poluvrijeme konačno malo igre u napadu, drugo što reći? Nudili su nam se 5,6 napada s probijanjima i Mirkovim obranama, mi igramo pasivno u napadu, uopće ne napadamo, faul na faul. Zbog čega Vuković ne zamijeni Duleta na vanjskom nego Joso i Mandalinić imaju prednost pred Dragom, koji danas nije igrao ni u obrani i također ima polukontru i može povući. Štrlek solidan u oba smjera, nadam se da će nastavit u istom ritmu!  Sve u svemu, rezultat dobar s obzirom na prikazanu igru.
19. siječnja 2014. u 22:01
meni samo jedno nije jasno - kako može jedan te isti čovjek već deset godina radit malu djecu, a da nitko ne osjeti potrebu izanalizirati način kako taj čovjek brani?!?! i u svakoj tekmi, ali SVAKOJ, čupić promaši barem jedan sedmerac vs omeyera, ali on i dalje puca?!?! pa jel moguće da nitko ne primjećuje da čupić ne zna pucat sedmerce omeyeru?!
Poruka: 328
klasični hrvatski gubitnički mentalitet, imaš 3 razlike (15:12) i igrača više i šta ti napraviš u tim trenucima?! primiš dva gola, a ne zabiješ niti jedan...
Pristupio: 01.09.2013.
Poruka: 616
19. siječnja 2014. u 22:02
bravo suci. danci suci naravno. isto tako će i za švedsku bit protiv francuske da završi +1 do +3 za švedsku da mi ispadnemo s jednim porazom. bravo suci. serem na "sport"
Master Yoda
Master Yoda
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.10.2010.
Poruka: 16.074
šta je najžalosnije, naš izbornik ni ne zna da smo sa ovim porazom vrlo vjerojatno ispali. u srijedu ćete vidjet kako surađuju švedska i francuska