Komentari na tekst: Šarić blokirao Gasola sa sirenom, Hrvatska svladala Španjolsku!

Svaka čast dečki, apsolutno zasluženo!
Pristupio: 09.03.2012.
Poruka: 1.792
08. kolovoza 2016. u 02:02
ma kakva utakmica ljudi moji, i mislio sam i nadao se da bismo mogli dobit nakon sto nam spanjolci nisu previse pobjegli cak ni nakon katastrofalne gotovo cijele trece cetvrtine! ma bravo momci! proud to be croat! zivjeli!!!!!
Pristupio: 29.08.2013.
Poruka: 816
08. kolovoza 2016. u 02:04
Sad tekmu pokazat rukometasima umjesto treninga!!
narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 24.696
08. kolovoza 2016. u 02:11
ne siječam se dugo, vrlo dugo da smo imali lidera kao Babu. Danas je poludio na terenu, a na kraju je bio pod 4 foula, ispuhan, a i takav je dao trice. Roko kapetanski, sjajno i u obrani i u napadu. Darko Planinić, šta reći? Petica sa mudima u oba smjera. Važne miniature Bilana na početku, Maria i Babića. Dario skoro koban, onda ključan, nikad se ne predaje!
[uredio narada108 - 08. kolovoza 2016. u 02:14]
08. kolovoza 2016. u 02:14
i dario uz sepanje stisnuo zube u zadnjoj minuti, nadam se da je bila samo trenutna bol da nije nista ozbiljno
Tko Gdje
Tko Gdje
Pristupio: 02.08.2014.
Poruka: 227
Ne treba poljeteti ali ovo je bilo dobro. Svaka čast cijeloj momčadi.
08. kolovoza 2016. u 02:18
i jos jedna stvar, znam da sam mozda malo euforican od utakmice jos ali meni se cini da ova momcad polako ali sigurno gradi pobjednicki mentalitet kad se uzme u obzir kval turnir u italiji i ova utakmica. nadam se da sam u pravu, kucam u drvo!
narada108
narada108
08. kolovoza 2016. u 03:00
ovo je prva pobjeda na OI nakon skoro 8 godina: 18.8.2008 protiv Irana je bila zadnja.
[uredio narada108 - 08. kolovoza 2016. u 03:02]
njanjo
njanjo
Pristupio: 18.07.2010.
Poruka: 111
08. kolovoza 2016. u 08:12
Odlično, imamo momčad. Ono što je bitno imamo hijerarhiju u momčadi, zna se tko šta radi, imamo konačno posloženu ekipu od glavnih igrača do vodonoša. Dosad smo uvijek išli sa skoro 12 ravnopravnih igrača a sada smo otišli sa pravom momčadi.
njanjo
njanjo
Poruka: 111
08. kolovoza 2016. u 11:32
Ma posloženo je sve kako treba, Bojan i Dario imaju svu slobodu, Roko je defenzivni car dok u napadu pomaže samo prenijeti loptu. Simon preuzima ono što najbolje radi, kreaciju na postavljeni napad. Hezonja rotira na vanjskim pozicijama i ne divlja štpo je najbitnije. Pod košem ofenzivni dobar Bilan i defenzivna stijena Planinić. Još malo minuta odrade Stipčević, Šakić i Babić i to je to. Najbitniji se stignu odmoriti,a opet nema pretjeranih rotacija. I prije prvenstva Darijo je govorio da njima ne treba 3-4 španera, njima trebaju igrači poput Rozića, ne možemo imati 4-5 nositelja igre. I to je Aco napravio.