Komentari na tekst: Srbija preko Šveđana do polufinala

I tu ce biti kraj za srbiju.
Pristupio: 15.11.2011.
Poruka: 242
23. siječnja 2012. u 22:19
Svedska hvata izjednacenje 6-7 minuta prije kraja a sudac svira sumnjivi faul u napad. Ista situacija kod napada srba, nista nije bilo dosudjeno. Opet svedani napadaju i opet sumnjivi faul u napadu. Slucajnost ili ne, srbe malo sudci progurali ali ok, oni su domacini, moraju do finala...
Pristupio: 16.07.2011.
Poruka: 214
23. siječnja 2012. u 22:23
anel, slazem se ........markoch, slazem se
Poruka: 242
23. siječnja 2012. u 22:29
@WeRock Ajde smijesan si... Pa u 2 minute su svedanima barem dva napada sudci dosudili faul u napad !! :)) Ne kazem da ste pomocu sudaca dosli do polufinala, dapace, ali u ovoj utakmici neodluceni rezultati je trebao biti fer.
Pristupio: 08.09.2011.
Poruka: 28
23. siječnja 2012. u 22:32
Posle ovakvih izjava stvarno ste jadni. Ja sam Srbin a navijao za vas na svim utakmicama. Nadam se da će vas sutra francuzi otresti.
Poruka: 214
23. siječnja 2012. u 22:35
red star ru...kako to, dosad uvijek navija za nas, sad procita ove dvi izjave i od jednom ne navijas vise.... :-))
Poruka: 242
23. siječnja 2012. u 22:37
@red star ru Jebote kako ne mozete skuziti sta hocu reci. SRBIJA JE ZASLUZENO DOSLA DO POLUFINALA, ALI IPAK SA SVEDSKOM U KRUCIJALNIM TRENUTCIMA UTAKMICE ZA SVEDKU DOSUDENI FAULOVI U NAPADU KOJI TO NISU. Da vam nacrtam?
Pristupio: 29.04.2010.
Poruka: 438
ljudi moji pa to je normalno u svakom sportu, uvijek domacin dobije poguranac od sudaca, a dobili smo ga i mi doma na SP, ne znam cemu se cudit iz toga
Pristupio: 08.12.2011.