Komentari na tekst: Stepančić: "Utakmica s Füchse Berlinom jest naša najbolja utakmica ove sezone"

16. studenog 2012. u 12:47
Stepančić i Marić -samo naprijed, ono što vas nije ubilo samo vas je ojačalo, Ivić , Mandalinić, Batinović-pun pogodak, sa zlatnim Zlajom, Špilerom, e da im je Balić bez tereta Kopljara i još jedan mlađi srednjak- ekipa . Zašto, zašto kvarit ekipu sa J. Valčićem , uvijek netko, nemojte to radit cca 5:0-4 njegove tehničke, a da ne govorim o nepotrebnoj koncentraciji igrača kad je on u igri, nikad ne znaš gdje i kako će dodat.
16. studenog 2012. u 13:02
Stepancic-Spiler-Mandalinic super brza vanjska linija, ali sto to vrijedi kad Joso mora igrati...

16. studenog 2012. u 15:15
Još bih samo dodao... Ova generacija koja sad igra u Zagrebu, plus mali Kaleb može za 2 godine igrati final 4 lige prvaka. Samo im treba dati minutažu. Fascinantno je da neki trunu kao recimo Kaleb, koji je morao u Dubravu zato jer Josip Valčić mora igrati cijelu utakmicu. Valčić bi trebao biti 3. play/srednji vanjski u Zagrebu. Kad se pridoda mladost iz drugih klubova, Hrvatska zbilja ne treba brinuti za rukometnu budućnost. Naravno, sad bih mogao potpisati 3-4 zlata u idućih 7-8 godina, da nema Gobca i njegovog uništavanja rukometa. Osim što uništava klubove, igra se čak sa reprezentacijom, što je nedopustivo, tj. nažalost dopustivo.
narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 24.680
16. studenog 2012. u 22:59
sta meni ne ide u glavu jeste da kod jednog od tih Romerovih penala 5 minuta prije kraja, kad se je igralo gol za golom, suci ne zaustalvjaju vrijeme. Znam da oni to ne moraju, ali u ovakvoj utakmici i tako kratko prije kraja, ne znam.. Tako da je tih 30 sekunda procurilo bez veze Zagrabasima na stetu.