Komentari na tekst: Štrlek: "Danska je favorit, ali mi možemo iznenaditi"

Pristupio: 30.01.2013.
Poruka: 21
23. siječnja 2014. u 15:45
pleniglacial je napisao/la:
Ako će naši igrači cijelo vrijeme vrtiti priču ''danci su apsolutni favoriti, a mi možemo eto, iznenaditi'' nemaju ni promila šanse u polufinalu!
Ako do petka u glavi ne promijene tu ploču, bolje da ni ne izlaze na parket! Moraju postaviti priču u glavi 'mi idemo po finale' i bok!
Po kojem su to kurcu danci takvi favoriti?? Samo zato što su domaćini ali to može biti i dvosjekli mač!
Trebalo bi protiv danaca krenuti s 5-1 obranom, povremeno i flasterom na hansenu i tako igrati cijelu tekmu, jer nam je 6-0 obrana na cijelom turniru loša!
Uz to, kao iznenađenje, neka tekmu započne vuković na sr.vanjskom, a dule neka uđe tek u 15.minuti. Od samog početka tekme moramo igrati brzo i agresivno u obrani...pokazati dancima da se neće prošetati do finala. Musu što manje koristiti u obrani jer je glup k'o vol, a i dosta spor. Vuković i slišković neka više igraju obranu jer su inteligentniji od Muse i brži na nogama. Vori naravno istureni u obrani 5-1. Pa onda, što bude!
Ako dule krene od prve minute, a znamo da ga idiot goluža NE ZNA odmoriti, u drugom poluvremenu će svisnuti od umora i to će biti naš kraj. Jer danci za razliku od nas imaju trenera na klupi, koji će sigurno staviti flastera na duleta i koji će sigurno narediti svojim igračima da ga ganjaju po terenu, svo vrijeme dok je u igri.
Ajmo dečki...samo hrabro, vi ste bolji od goluže i jebene bronce!