Komentari na tekst: Tottenham i City krenuli remijem

Mali dioničar
Pristupio: 13.01.2010.
Poruka: 5.258
14. kolovoza 2010. u 15:56
Odlična utakmica, posebno u prvom poluvremenu; šteta što Defoe zabija samo Wiganu a ostale štedi - moglo je biti bar 5-0 do poluvremena. City po imena jači, ali vidi se neuigranost.
Vaha - ''Život teče dalje. Može se bez svakoga, klub je iznad svakoga od nas i tako mora biti.”

Ceterum autem censeo, HNS esse delendam

Na otpor trubim, ja trubač sa Seine...
Pristupio: 09.10.2009.
Poruka: 14
14. kolovoza 2010. u 15:57
Nadam se da će sve utakmice biti ovakve, pune žara, borbe, trke i napadačkoga nogometa, jer to vjerujem svi želimo vidjeti. Ono što ne želim vidjeti da još 558 trenera kopira Mourinhovu taktiku 9-1-0 i time nam upropaste najvažniju sporednu stvar na svjetu. Čim prije shvate da su tu radi publike i da ju trebaju zabaviti, a ne ubiti sa dosadnim nogometom tim bolje. Šteta za Tott'ham što nisu zabili, ali ako ovako nastave mogla bi ovo biti odlična sezona za njih.
Pristupio: 07.02.2010.
Poruka: 3.361
14. kolovoza 2010. u 16:07
2 boda je prosuo tottenham danas...steta.
Mihalj
Mihalj
Dokazano ovisan
Pristupio: 30.08.2006.
Poruka: 13.286
14. kolovoza 2010. u 17:39
ovi šeici iz Shityja se igraju managera i misle da mogu kupit naslov. predviđam im još 3 promjene trenera i 5. mjesto. inače opaki su mi ovi novi dresovi spursa, nekako su old school :)
14. kolovoza 2010. u 17:55
Gledao sam samo zadnjih 30 minuta - Modrić po meni definitivno najbolji na terenu. Skoro svaka lopta išla je k njemu, rijetko je koju izgubio, imao je par dobrih dodavanja i još dosta napravio u obrani.
Pristupio: 11.03.2010.
Poruka: 202
14. kolovoza 2010. u 18:32
ja sam gledao tekmu i modric je bio ispod razine definitivno dok je tottenham trebao dobit city jer su ovi djelovali zbunjujuće
danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 32.469
14. kolovoza 2010. u 21:23
gledao sam i ja tekmu, inače pohvale sport klubu jer 3 sezone ćemo pratit premier ligu... što se luke tiče, bio je najbolji na terenu, ali može on i bolje i to prije svega na udarac mislim i veću odlučnost u završnici kad radije razigrava nego puca, ali koliko je samo lopti oduzeo, i ne sjećam se svega 1 il 2 pogrešna dodavanja, samo tako dalje majstore... meni su se cityevi dresovi ful svidjeli, baš su lijepi, ajmo spursi!!!!
Facts don't care about your feelings!
Pristupio: 21.06.2010.
Poruka: 43
14. kolovoza 2010. u 22:55
modric je vrlo dobro odigrao, oduzeo je 4-5 lopti .bilo ga je svagdje i u defenzivi i u napadu,i to je upravo ono sto neki ne vide pa kazu modric je bio ispod svoje razine,a on cijelu utakmicu igra napad-obrana jer nije mala stvar nakon izgubljene lopte tottenhama otrcati u sprintu 70 metara i presjeci loptu u svom sesnaestercu, corluka isto dobro odigrao.