Komentari na tekst: United spasio pobjedu s igračem više

Nije bilo za crveni, al da se to dogodilo nekom od Unitedovih igrača, onda ne bi bilo strke, onda bi Foy bio samo čovjek, a ljudi griješe... Tipično.
Pristupio: 27.12.2011.
Poruka: 412
08. siječnja 2012. u 17:22
chris foy spriječio 3 poraz u nizu..pobijedili jesu al united nema nikakvu igru.jones je najveći antitalent kojeg sam ja ikad vidio i sve ce se ovo unitedu vratit kad tad
Pristupio: 17.12.2011.
Poruka: 718
neznam zasto ovakve rasprave i svadje....lopta je okrugla...
Pristupio: 10.04.2011.
Poruka: 301
08. siječnja 2012. u 17:24
SCHOLES IS BACK
Poruka: 301
08. siječnja 2012. u 17:26
btw   united je dominirao cijelu tekmu    ,građani 3 put prešli centar i zabili samo zahvaljući unitedovoj očajnoj obrani
za mene potpuno zaslužena pobjeda iako sam malo subjektivan  GGMU
Pristupio: 12.03.2010.
Poruka: 58
08. siječnja 2012. u 18:29
Preoštra odluka sudca donešena crvenim kartonom...Što je totalno upropastilo pravi spektakl jer je United stekao prednost od 3 gola do kraja poluvremena..A koliko su slabiji od Citya dokazuje 2 gola s ifračem manje... btw nema te pojma o nogometu večina vas tu i nemojte pisat gluposti..:))
Pristupio: 22.07.2009.
Poruka: 173
08. siječnja 2012. u 18:55
dajrrreeeddd pa jel ti uopće znaš pravila igre koja se naziva nogometom ? Kakve veze posjed lopte ima s igrom ? šta , vidio si na rezultati.com statistiku i to nešto govori ? ajde prisjeti se koliko je Turska u Istanbulu imala posjed lopte protiv Hrvatske, pa kakav je rezultat bio ? crveni nisam vidio pa neću komentirati, ali u 82. minuti nedvojbeni penal nije sviran za City..pa Jones je još samo trebao uhvatiti loptu do kraja u ruke da bi ovaj svirao penal... što se tiče igre, potpuno zaslužena pobjeda Uniteda
Pristupio: 28.04.2011.
Poruka: 168
08. siječnja 2012. u 19:01
mate556 nemoj ti srat za liverpool ili city, sta je je unitedu su vise suci sudili za njih nego za liverpool ili bilo koji drugi klub u engleskoj pa ako ti triba ja cu ti nac BAR 100 PRIJEMJERA, usput kad ste srali liverpoolu da je izgubia od city-a 3-0 onda ste i vi tako izgubili od Newcastlea tako sta se preseravate tom pobjedom koja nije zasluzena vratit ce se i vama vidit cemo ocete sljedece kolo dobiti ako dobijte i dalje ste pravi klub ako ne znaci da vam je vrijeme
Poruka: 168
08. siječnja 2012. u 19:04
BeznadniSlucaj kakva sasluzena pobjeda Uniteda nije da mrzin United al City je sa desetoricom bia bolji i vi sta serete City-u da je umjetni klub tako je i Chelsea postao pa pogledaj kolko sad ljudi navijaju za njih