Komentari na tekst: Hrvatska otvorila nastup na Europskom prvenstvu pobjedom protiv Slovenije, ozljeda Bogdanovića

j.s.veron
j.s.veron
Potencijal za velika djela
Pristupio: 26.08.2015.
Poruka: 2.106
06. rujna 2015. u 00:11
To je ono što sam već jednom napisao i kada gubimo nemam strah i živciranje ,,pa ako i izgubimo nije mi toliko krivo.
Pristupio: 22.03.2013.
Poruka: 588
06. rujna 2015. u 00:25
narada108 je napisao/la:
nakon koliko vremena se Bojan realno može vratiti, je l ko zna? Diagnoza ke lakši potres mozga?
Vidi cijeli citat
nadam se da će pomoć i to što je bosanac, pa ak vrijedi ona o tvrdoj glavi, mogao bi na teren još u hrvatskoj..

Pristupio: 31.05.2014.
Poruka: 66
06. rujna 2015. u 00:41
šteta za bojana..potres mozga je čak i dobra dijagnoza s obzirom što se sve može dogoditi pri ovakvom padu. i prvi put imamo srčanost, kad damo koš žorić, simon, hezonja dižu ruke u zrak i slave..sjetili su me na dražena..bravo momci.
narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 24.678
06. rujna 2015. u 00:54
A kad se sjetim svih komentara o pojedinačnim igračima ovdje u zadnjim godinama, te Žorić blentav, te Simon nestalan, kockar, te Sarić neiskusan pa griješi, ali talenat, Stipčević ma daj beži, Rudežu nema mjesta u repki na EP u Sloveniji itd. itd. Prema tome pola ekipe uopće ne bi smjela biti ovdje ;-) A vidi sad?? Ko je bio MVP utakmice?? Ali nećemo zaboraviti koliko još treba raditi (Draper, Bilan, od Tomića smijemo više očekivati, a Tomas po Perasinoj izjavi nije još na 100%).
John Collins je napisao/la:

Bosanac ti u gaćama. Kakav Bosanac, Hercegovac.

volim rukomet!
njanjo
njanjo
Pristupio: 18.07.2010.
Poruka: 111
06. rujna 2015. u 10:23
Očekivani nervozni početak, ali nakon prve četvrtine sve je bilo uredu. Sigurno dobivena utakmica (što je najvažnije) i to bez Tomića, Tomasa i dijelom Bogdanovića. Ono što sam i prije govorio je to da nam je Simon najbolji kreator i čovjek koji može vrtjeti spore napade (pogotovo pick). Osim brze tranzicije sa Šarićem, Bogdanovićem i Hezonjom imamo čovjeka koji može vući spore napade i duge akcije. Rudež je po meni odlično iznenađenje jer je pokazao da nije samo šuter nego da zna i iznuditi faul uz fintu šuta i podvaliti loptu što je bitno i što će mu donijeti minutažu. Hezonja radi točno ono što sam i govorio prije a to su ti bljeskovi koji mogu slomiti bilo kojeg protivnika kad se dogode u serijama. Ima visinu i njegov skok šut nitko ne može blokirati osim možda Greek Freeka. Posebno me zadovoljava ona zona, gdje se pogotovo Hezonja ističe sa eksplozivnošću i dugim rukama gdje presijeca puno napada. Jedina zamjerka što je Ukić dosta rezerviran, osim onog rollinga i polaganja. Ipak ima dovoljno kvalitete da povuče sam koju akciju čisto da privuče i malo pažnje na sebe a ne samo da se protivnik bazira na igrače oko njega. Protiv Grka treba popraviti igru 1na1 jer smo sinoć tu često puta bili probijeni. Također, nam danas protiv Grka treba učinak Tomasa, ne znam u kakvom je fizičkom stanju ali čim je na rosteru znači da se može računati na njega. Trebao bi bar nekih 10 minuta danas potegnuti jer nam nema Bogdanovića. Isto tako bi Rudež trebao odigrati nešto minuta na krilnoj poziciji da nam Simon i Hezonja ne izgore cijelu utakmicu. A što se tiče potresa mozga, sve ovisi kolika je njegova jačina i da li jutros ima bolova u glavi. Mislim da bi Bojan trebao biti spreman za osminu finala. šteta što nam ključna tekma protiv Grka dolazi odmah jer je bitno biti prvi u grupi. Tko bude prvi u ovoj grupi izbjegava Francuze do finala, a mislim da je bitno domaćine i prve favorite izbjeći u drugoj fazi jer se sa svima ostalima bez problema možemo potući u jednoj utakmici. I još nešto, ono suđenje je kriminalno, nitko nije oštećen osim košarke kao sporta.
Vugi7
Vugi7
Mali dioničar
Pristupio: 11.05.2009.
Poruka: 6.292
06. rujna 2015. u 12:51
Nadam se da će Ukić igrati obranu danas, malo za promjenu...
Pristupio: 04.07.2011.
Poruka: 4.341
06. rujna 2015. u 13:26
Nema uopće smisla pitati kako je Bojan. Čovjek ima potres mozga i danas NE SMIJE igrati.
Danas i sutra neka se odmara i to će biti dovoljno. Onda već protiv makedonije može igrati 10-15 minuta jer ako je lakši potres mozga u pitanju 2 dana odmora su dovoljno da se oporavi.
Što se jučerašnje tekme tiče....ipak me iznenadila silna nervoza u 1.četvrtini. Čemu tolika nervoza?
Pobjeda je tu ali igra nije na razini....ne za vrhunske reprezentacije. Za grke jučerašnje izdanje neće biti dovoljno i ne gine nam težak poraz.
Neću pojedinačno o igračima ali o jednom ipak moram.
Dakle taj Tomić....to je takva hrpa bezvoljnih bjelančevina kakvu svijet nije vidio. Ja se ne sjećam u zadnjih 5 godina od kada nastupa za A vrstu njegove vrlo dobre ili izvrsne utakmice. Tog čovjeka se čeka da 'proradi' više od Godota!
Njemu treba ozbiljno zaprijetiti da ako ne misli po tekmi isporučiti 10-12p i 7-8sk da će letiti van, za sva vremena!
Bourusis je npr. jučer Makedoncima (koji nemaju ništa slabije centre od slovenaca) u samo 16 minuta utrpao 16 poena uz 10 skokova! E to je centar!
[uredio pleniglacial - 06. rujna 2015. u 13:39]
krševan
krševan
Pristupio: 19.04.2011.
Poruka: 4.059
06. rujna 2015. u 13:36
ne bi tija biti baba roga, ali jedino dobro jučer je to što smo dobili... svaka čast simonu i žori izgrizli su utakmicu. Ono što jako brine, ukić KATASTROFA. Nikako se ne slažem da je ovo rutinski dobivena utakmica, nemojte zaboraviti da smo na 6 min. do kraja imali +6, slovenci su imali nekoliko napada i dvi otvorene trice koje su falili. Da je jedna ušla eto drame. U tom trenu svi su gledali samo simona i što će on napraviti a čovik se umorija, igra je 30 min (btw peras ga je triba odmoriti 2-3 min na početku zadnje četvrtina, a nije).Imali smo nekoliko šansi otića na 15 i riješiti utakmicu a nismo i zamalo smo ušli u egal. Da je ovo bila iti malo ozbiljnija momčad od slovenije (iznenadilo me koliko su loši) dobili bi nas. E i svaka čast hezonji, biti će zvjer. Ovaj put nas je izvukla klupa, budemo li ovakvi protiv grka nema nam spasa, jako me zanima kako ćemo večeras braniti njihov pick. Zašto Draper nije više igra, odlično je uša u utakmicu....