Komentari na tekst: Veliki trijumf: Hrvatska nadigrala najveće rivale i izborila polufinale Svjetskog prvenstva!

narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 24.696
24. siječnja 2013. u 00:29
Fino bi zamolio forumaše da mi daju neki link gdje mogu gledat tekmu (a ne znam dobro baratati sa torrent-filama). Tek sam sada došao kući, a nisam mogao gledati tekmu, šta me muči, pog. nakon ovog triumfa i načina kako je došlo do njega. Još nemam riječi, ali mozda mi neko moze reći kakva je to bila situacija sa Dragom? Je li stvarno bio tako grubi foul? Ako nije, onda ne znam za većeg dokaza za manipulaciju strane rukometnih sudaca. Btw lijepi i maštoviti komentari ovdje.
24. siječnja 2013. u 00:32
Idu 2 čovjeka cestom... Jedan je Francuz, a drugi isto ide doma.
Poruka: 291
mene zanima di je onaj kreten skeet što je nakon svake tekme naše repke bio tu i samo srao srao i srao i ne samo on bilo ih je više, vjerojatno jede svoja govna i ne vjeruje ono što smo mi svi ostali vjerovali a to je pobjeda protiv francuza, sve ovo što mi mislimo da treba popraviti u našoj igri, mentalna priprema za tekmu pa sve to i igrači i stručni stožer znaju bolje od nas
xavice
xavice
Pristupio: 24.07.2011.
Poruka: 6.057
24. siječnja 2013. u 00:35
narada108 je napisao/la:
Tek sam sada došao kući, a nisam mogao gledati tekmu, šta me muči, pog. nakon ovog triumfa i načina kako je došlo do njega. Nemam još riječi, ali mozda mi neko moze reći šta je to bilo sa Dragom? Je li foul bio tako grub?
Vidi cijeli citat

po meni čisti crveni..išao jako neoprezno, francuz spustio težište i ovaj ga opleo po licu
Pristupio: 21.10.2010.
Poruka: 166
24. siječnja 2013. u 00:37
Neću se ponavljat, samo da kažem ovim taktićarima koji kažu kako nismo igrali kako treba i kako neki Francuzi nisu imali dan?! : OBRANA hrvatske reprezentacije i junačko srce su bile prepreka ovoj moćnoj Francuskoj, nema govora o lošem danu igrača, bili su spriječeni. Iznad svih - Hrvatska!
kad sam vidio onaj musin pogled na početku utakmice znao sam da dobivamo

po meni jedna od prevaga.kako je obranu igrao da je gojun moga slobodno fušarit večeras.musa strasan
Kanca
Kanca
Pristupio: 13.04.2012.
Poruka: 322
Nema teorije.Takvih situacija je bilo još na utakmici, pa se nisu davali crveni.Štoviše za istu situaciju u 2. poluvremenu francuz je dobio upozorenje.Ono je 2 min kazne.
LivnoDinamo je napisao/la:
Vidim da se svi zanose da smo igrali odlično.Ali nismo.Imali smo 3-4 rupe,od po nekoliko minuta bez gola.Često 2 neiskorištena napada,pa gol,pa opet 2-3 neiskorištena,pa gol.Zato jer su Francuzi dosta solidno igrali obranu.

Srećom,igrali smo je i mi,još bolje od njih,i uz vrlo dobrog Alilovića smo imali stalnu prednost.I kad smo 6 minuta prije kraja otišli na +4,a sjetite se da su napad prije toga Francuzi imali napad za +2,e tek tada su se raspali,i tada smo ih zgazili.

Ono što želim reći,ako Danci budu onakvi kakve ih pamtimo,morat ćemo malo i napad dići.Nisam ih uopće gledao na ovom prvenstvu,eli pretpostavljam da su dosta jači od Francuza.

Al na kraju svega,imam nekako jako dobar osjećaj,mislim da ćemo ući u finale.A u finalu,ako nas dočeka domaćin,znate kako to već ide sa sucima...Mada bi silno volio da u finale idemo na kompleksaše iz onog komadića zemlje između nas i Austrije.

s dancima će bit drugačije. mislim da oni ne igraju tako prljavo u obrani pa će možda bit malo lakše u napadu, a obranu moramo još dić, jer su danci jako opasni.