Komentari na tekst: VIDEO: 5/5 trica Bogdanovića u porazu Netsa nakon produžetka, Hezonji 16 minuta

24. prosinca 2015. u 13:46
Čestitke najboljem njemačkom sportašu današnjice na povjesnom uspjehu. Da je upravo on napravio odlučujući šut za 119:118 uopće nije spomenuto. To je opet bila jedna od onih tipičnih utakmica Netsa gdje lopta ne ide slobodnom čovjeku...BTW Bojan jeste igrao u četvrtoj četvrtini. Ali njegov sjajni trener ga je nakon par minuta vadio i dao isto tako sjajno izjavu uoči te odluke: http://espn.go.com/blog/brooklyn-nets/post/_/id/23327/bojan-bogdanovic-sits-late-but-lionel-hollins-declines-answering-why?ex_cid=espnapi_public
[uredio narada108 - 24. prosinca 2015. u 14:48]
Pristupio: 26.03.2010.
Poruka: 322
25. prosinca 2015. u 00:39
Gospodin Hollins je sinoć izgubio utakmicu. Nerazumljivo je da igrač koji ima šut za tricu 5/5 sjedi cijelo vrijeme na klupi dok ih Dallas stiže.

Naravno, uveo ga je kad je utakmica ušla u egal, i samo da se zna, Bogdanović nije primio loptu u tih par minuta, a ne da je imao priliku za šut.

Trebali su izgubiti prije produžetka, jer na -3, 6 sec do kraja lopta dolazi do igrača koji je do tada u sezoni imao šut za 3 1/13. Thadeus Young je odličan igrač, i jučer je odigrao vrhunski, ali brate, između Joe Johnsona koji je clutch igrač, Bogdanovića i Jacka, oni igraju na Younga.

Btw. skroz je jasno zašto je Brooklyn predzadnji na istoku, od -11 do plus 11 u 12 min, i onda u 8 min prosp sve zašto su se trudili.