Komentari na tekst: Zagrebački mladi lavovi u napetoj završnici svladali prvaka Makedonije

27. listopada 2013. u 19:29
Krasna utakmica dvije podjednake ekipe, pobjeda je mogla otići i na stranu Vardara, no bravo Zagreeeb! Prvo poluvrijeme smo bili u priključku zahvaljujući Stepančiću i njegovim bombama, inače prisutna nemaštovitost u napadu, dok su mi se osobno svidjele Vardarove akcije, svaki puta lijepo izigraju za do prilike za gol, iako i Dibirov po meni uzima malo previše slobode u napadu. Zabije puno, ali i rasipa previše, neki šutevi iz mrtvog su mu totalno besmisleni, onih par je sretno i ušlo. Pali su drugo poluvrijeme u obrani, šteta za Dushebajeva, nadam se da nije ozbiljna ozljeda. I nervirao me komentator za pomalo glupim komentarima  Čestitke Zagrebu, idemo dalje!
Pristupio: 23.01.2010.
Poruka: 2.703
27. listopada 2013. u 19:34
Samo da Mandaliniću nije ništa bilo,jer napustio je dvoranu šepajući!
Lovro-ZG
Lovro-ZG
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.06.2013.
Poruka: 4.702
27. listopada 2013. u 21:55
svaka im čast, sam nek tak nastave i bit će jedna odlična momčad u budućnosti ak se ne rasprodaju
I naprijed plavi...
Pristupio: 26.01.2010.
Poruka: 90
28. listopada 2013. u 11:41
Nikad jakog kluba bez jake lige. Zašto dinamo nikako dočekat proljeće u europi? Koliko jakih utakmica odigra od nove godine do početka kvalifikacija? Ista stvar sa RK Zagrebom,nažalost. MAMIĆ=GOBAC!!! Ubojice našeg sporta...
28. listopada 2013. u 16:07
Pa nije baš da je sve samo u jakoj ligi,jedan Bate Borisov u zadnjih 6-7 godina,2 puta je prezimio i više puta igrao LP od Dinama!Dinamo čeka Euro proljeće od 1970,i kako stvari stoje neće ga više nikad ni dočekati!!